2733
2734
عنوان

راهنماییم کنید چجوری یه سفر رو به شوهرم کوفت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2795 بازدید | 80 پست
افرین بلفی جون بهت افتخار میکنم خوب کاری کردی ازشوهرت واقعا تعجب کردم زیاد بدم نیست طفلی توهمین منوا ...

نه بابا میدونست قاطی کردم سکوت کرده بود. کلا خداروشکر یکمقدار وقتی قاطی میکنم حساب میبره ازم. الان از دیروز قهریم من وزنم خیلی بالاست 92 بودم یک هفته است کالری شماری میکنم و 3 کیلو کم کردم دیشب میگفت این همه نمیخورم نمیخورم هنوز عین حامله هایی و حرف مفت منم قاطی کردم گفتم نه که خودت برد پیتی همین شکم من از سرت زیاده 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
نه بابا میدونست قاطی کردم سکوت کرده بود. کلا خداروشکر یکمقدار وقتی قاطی میکنم حساب میبره ازم. الان ا ...

خخخخخ راستیچطوری کالری شماری میکنی

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخ راستیچطوری کالری شماری میکنی

برنامه کرفس نصب کردم. خیلی خوبه. قشنگ هرچی میخوام بخورم اول چک میکنم بعد میبینم کالریش زیاده منصرف میشم 

برنامه کرفس نصب کردم. خیلی خوبه. قشنگ هرچی میخوام بخورم اول چک میکنم بعد میبینم کالریش زیاده منصرف م ...

خوش بحالت ک چاقی منو شوهرمم هروز دعوامیکنیم ک چرا من لاغرم برنامه کالری شمار زیره رونصب کردم ک کالری روزانمو زیاد کنم😔

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2731
آخه میدونم نیست شوهرم و من خیلی مشکلات داریم و الان هم سرسنگینیم. میدونم میخواد بچسبه به خواهرش و هی ...

ههه

بلفی جان چقد شبیه منی ها

امضات

اینکه منجری از شوهرت و خانواش

فقط فرقت اینه مدیرعامی و شاغل و در کارت موفق.....من ب لطف بقیه اینم ندارم...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
شوهرم که خیلی وقته سگ محل میکنم. دیروز مامانش برگشته میگه تو چرا تو ماشین دست نمیکشی سر شوهرت باهاش ...

والدین شوهرمنم وقتی پیششون باشیم هرحرفی بزنیم میگن چی؟چی؟

باید بفهمن چی گفتیم

بخصوص ننش

تمام مدتم چشمش ب منه ک چیکارمیکنم  چی میگم چقد میخورم 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
سلام گفته بودی برگشتم خبر بدم یادم رفته بود.  شوهرم گویا یه مقدار پخته بودشون گفته بود بلفی قا ...

پس جواب گرفتی

خخخخخ

خوبه دیگه...

اما بلفی این خشمها و تنفرها ماهارو داغون میکنه

منم کلی موهام سفید شده/ دست درد عصبی و گاه قلب درد

اعصاب نمونده برام

نباید ادامه بدیم...

ههه بلفی جان چقد شبیه منی ها امضات اینکه منجری از شوهرت و خانواش فقط فرقت اینه مدیرعامی و شاغل و ...

منزجر

2738
ههه بلفی جان چقد شبیه منی ها امضات اینکه منجری از شوهرت و خانواش فقط فرقت اینه مدیرعامی و شاغل و ...

عزیزم منم از دوسالگی پسرم که استعفا دادم بعدش 5 سال بیکار بودم. یهو تصمیم گرفتم و زندگیم رو تغییر دادم. الانم هزینه های شب عید شرکت تقریبا تمام پس اندازم رو برد 😂😂😂😂😂. ولی عیب نداره

عزیزم منم از دوسالگی پسرم که استعفا دادم بعدش 5 سال بیکار بودم. یهو تصمیم گرفتم و زندگیم رو تغییر دا ...

افرین شما خیلی قوی ای.

منم سه تارشته سخت خوندم و ارشد دارم اما کار ندارم .....حیف...

این تاپیکه چرا بروز رسانی شد 

اومدم بگم کرونااااااااا دیدم تاریخش برا الان نیس

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

بنظرم یه گو...ز بده بابت حرف مادرشوهرت،لباس خوشگلاتو جمع کن برو شمال تیپ بزن عکس بگیر بخوش بگذرون اصلا هم خودتو درگیر اونا نکن و فقط با بچت سرگرم باش،و با روحیه شاد و پرانرژی بیا،فراموش نکن تو چه بخوای چه نخوای این سفرو میری پس چرا اعصابتو خراب کنی و دائم بخای با شوهرت کل بندازی،واقعا حیف تو و اعصابت نیست،برو خوش باش گور بابای دنیا

2706