2733
2739
عنوان

شیر خشک برای شب

286 بازدید | 8 پست

سلام مامانای گل من پسرم 2ماهشه شبا شیرم خیلی کمه جوری ک مدام پسرم از گرسنگی گریه میکنه مجبورشدم براش شیرخشک بگیرم ک شب سیر بشه اینم بگم روزا شیرم خیلی خوبه سیر میشه اما نمیدونم چرا شب انقد کم میشه کسی هست مث من شده باشه؟به نظرتون چیکارکنم شباهم شیرم زیاد باشه؟

منم اینجور بودم

هرچی خوردم شیرم زیاد نشد

فقط قرص دومپریدون خوب بود

ولی بازم آخرشبا برا اینکه سیر بشه و راحت بخوابه شیرخشکش میدم!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
منم اینجور بودم هرچی خوردم شیرم زیاد نشد فقط قرص دومپریدون خوب بود ولی بازم آخرشبا برا اینکه سیر ...

اینجوری به شیشه عادت نمیکنه که دیگه سینه رو نگیره؟نمیخام پسرم شیرخشکی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوری به شیشه عادت نمیکنه که دیگه سینه رو نگیره؟نمیخام پسرم شیرخشکی بشه

خوب دومپریدون شیر رو واقعا زیاد میکنه من اگرم بهش ندم بازم سیر میشه با شیرم فقط چون میگرن دارم شیرخشکش میدم که چهار ساعت بخوابه تا منم بتونم بخوابم وگرنه دوساعت یکبار بیدار میشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2731
خوب دومپریدون شیر رو واقعا زیاد میکنه من اگرم بهش ندم بازم سیر میشه با شیرم فقط چون میگرن دارم شیرخش ...

اخی میدونم میگرن خیلی بده منم ی مدت داشتم.پس اون قرصو بخورم به نظرت شیرم زیادمیشه برای شب؟

اخی میدونم میگرن خیلی بده منم ی مدت داشتم.پس اون قرصو بخورم به نظرت شیرم زیادمیشه برای شب؟

اره مطمئن باش

روزی سه تا بخور هر هشت ساعت یکی

من الان یک ماهی هس که میخورم

2738