1619
1632
عنوان

پی پی

452 بازدید | 25 پست

پسرم ۴ماهشه، هفته ای یک بار پی پی میکنه، فقط چند روز اول که بدنیا اومد خوب بود، بعدش هفته ای یه بار شد، چیکارش کنم؟

امیدوارم حاجت دلت با حکمت خدایت یکی باشد...

گوش پاک کن و با روغن زیتون حسابی چرب کن اروم بگردن تو معقدش تا یبوستش خوب بشه دختر منم اینطوزی بود این مدلی خوب شد هر دو روز ی بار اینکارو بکن بیشتر نکن حسابی معقدشو چرب کن سر بشه

اگه کامنت میزاری جوابتو نمیدم چون ب خودم قول دادم جوابه کسیو بدم که ارزش جواب دادن داره نه کسی که اومده عقده های درونشو اینجا خالی کنه پس فک نکن خبریه..

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

قطره پدی لاکت

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
1613
1620
دوس ندارم انگولکش بدم    

میل خودت ولی اینجوری راحت خوب میشه 

اگه کامنت میزاری جوابتو نمیدم چون ب خودم قول دادم جوابه کسیو بدم که ارزش جواب دادن داره نه کسی که اومده عقده های درونشو اینجا خالی کنه پس فک نکن خبریه..
اگه سفت نیست و موقع دفع اذیت نمیشه اشکالی نداره اما اگه اذیت میشه حتما ببرش دکتر قطره پدی لاکت هم خی ...

سفت نیست ولی خیلی اذیت میشه  

شمکشوماساژ بده به صورت دورانی اول دستتوباروغن زیتون چرب کن

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک.❤                      🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
1641

سلام عزیزم من شنبه بردمش دکتر

شربت لاکتولوز بهش داد، گفت ۴سی سی بهش بده ، اگه اثر نکرد ۸سی سی بده،

۸سی سی بهش دادم گلاب بروت اسهال شد، دیگه همون ۴سی سی رو میدم

1639