2733
2734

اول خودم میگم ،،داغونترین عروسی، عروسی همکار بابابود که داماد ی رنو گل زده بود مثلا رفته بود دنبال عروس ،،مادر دامادجلو نشسته بود ،عروس با سه تا خوار شوهر پشت نشسته بودن که عروس پیدا نبود،نمیدونم با چه عقلی اینکارو کزده بودن،،طفلک عروس له شده بودم،،تو مراسم داخل تالار هم خواهر شوهرا نمیذاشتن عروس با داماد برقصه!!!این قضیه مال بیست سال پیشه ،،من نه سالم بود

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂داماد از برادرای عروس کتک خورده بود 

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
2738
زن و مرد جدا بود اولین عروسی تو ایران ک رفتم پارسال

مگه ایران زندگی نمیکنی ؟؟

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
داغون ترینش داماد وارد شد کولش کردن. اونم از بالا، دست تکون میداد و لبخند میزد برا مردم !!

اوه خخخ

عروسی که هفته پیش رفتیم عروس و داماد مشروب خورده بودن عروس از بدو ورود به تالارگلاب به روتون آورد بالا تا آخرش رفت زیر سرم😂😂😂😂😂

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
یه عروسی رفتم به مردا شام دادن به زنا ندادن  کم سن بودم خیلی دلم میخواست هار هار گریه کنم

چقد بد

2706