2726

من يه ساله عروسي كردم دو سه بار پيش اومد كه مهمون برام اومد براي شام يه بار حدود ٢٠نفر!!!

از اقوام شوهرم ،بعد مامانم بنده خدا مياد از صب كمك من شوهرم ناراحت ميشه؟! بنظرتون بايد چيكار كنم؟؟

سوهرت ناراحت میشه😐مادرت داره لطف میکنه. مادرشوهرت در اصل باید بیاد

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
سوهرت ناراحت میشه😐مادرت داره لطف میکنه. مادرشوهرت در اصل باید بیاد

اره،ميگه بايد بگي مامان بياد چرا به مامان خودت ميگي؟

توقع داره من با مادرش از مادر خودم صميمي تر و راحت تر باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره،ميگه بايد بگي مامان بياد چرا به مامان خودت ميگي؟ توقع داره من با مادرش از مادر خودم صميمي تر و ...

دقیقا کاری ک شوهر من میکنه😂 منم اصلا رو نمیدم😶 توقع داره زنگ بزنم ولی نمیزنم. برم خونشونو بسابم ولی نمیسابم. و... 

بنداز پشت گوش. اگه الان ب این ناراحت شدنش بها بدی خیلی گرون تموم میشه برات. بزار عادت کنه ب بودن مامان و بابات

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

منم همینطورم ولی جدیدن یاد گرفتم میگم جوجه درس میکمم برنجم رستوران کیسه میدم ۵۰ تومن میکیرن میپزن جوجم مردا راحتتتتت 😃😃

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
اره،ميگه بايد بگي مامان بياد چرا به مامان خودت ميگي؟ توقع داره من با مادرش از مادر خودم صميمي تر و ...

عزیزم چ بهتر بیارش کارم بکش مامان خودت گناه داره خودشون میخوام توچراپس میزنی

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️

من باشم با این شرایط چند روز مونده به مهمونی خونمو تمیز میکنم خریدامو کامل میکنم شب قبلش خورشت و سوپ رو نیمه آماده میکنم روز مهمونی کاملشون میکنم و به مادرشوهرم میگم دو ساعت زودتر بیاد بشینه رو مبل که حرف شوهرم زمین نمونه ،برای پذیرایی از همسرم کمک میگیرم، همین 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

ببين اصلا به مادرت زحمت نده بنداز گردن خودشون .بگو به مادرشوهرت بياد يا مثلا بگو برنج تو خون درست كن و ....مادرتو با ارزش بدون نه اينكه بياد كاراتو بكنه شوهرتم بگه نگو بياد .خودت از شوهرت و مادرش كار بكش نشد يه رفتاري بكن بفهمن خيلي اذيت شدي و ديگه منمون اينجوري قبول نكن