2726
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196460 بازدید | 8147 پست
اگه محبت ببینه رفتارش تغییر میکنه چون محبت دایمی نبوده مقطعی وتیکه تیکه وبراساس یه اتفاق بوده احتم ...

کاملا حرفاتون درسته

ولی من اتفاقا موقع درخواست هام هم محبت نمیکنم

مثلا پولی لازمم باشه باز با تلخی و نیش و کنایه میگم

چون اینجوری بهتر گوش میکنه

ولی تا دید دارم میخندم یا اون روز سرحال و خوشحالم رفتارش سرد میشه

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مارال جون ی سوال ؟؟؟؟خیلی عذابم میده وقتی شوهرم مثلا ازشکمم ک بعد زاینان ترک خورده ایراد میگیره چه پ ...

اتناجان میشه دستوره پاستیلوبزاری

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2728
ناهارم عالی شد همسرم و بچه ها خوردنو تعریف کردن.چون با ذکر درست کردم،اعتقاد دارم خوب میشه. همسرم ا ...

اخی چقد شما دوس داشتنی هستی خانوم. خیلی دوستت دارم😘😘ایشالا همیشه اینقد شاد و خوشبخت باشی. از ته دل برات دعا میکنم😍😍😍

امضا وجود ندارد
نکته مهم خلوتگاه زمانی جواب میده که شما کامل همسرت رو جذب کرده باشی اولا یه زن وشوهر که عاشقانه میم ...

سلام مارال جون 

من حدیث چند وقته پیش خوندم شوهرمم بود 

گفتم وای چ حقی ب گردنم داری خدا کنه بتونم همه رو رعایت کنم 

خندید گفت تو ک همه این کارا رو انجام میدی نگران چی هستی؟! گفتم جدی میگی گفت اره 

ولی من با علمی ک این حدیث داد خیلی سعی میکنم دقت کنم

خدا کمکمون کنه انشاالله

ممنون از اطلاعات خوبی ک بهمون میدی استاد❤❤❤

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

سلام ب دوستای گلم

الهی ک زندگی ب کامتون باشه❤❤

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
الهی شکر قربونت بشم زانوم یکم درد میکنه...کلافم کرده

سلام عزیزدلم. صبحت بخیر گلم ببخشید دیر جواب پیامتو دادم. آخی پا درد برا چی؟ من یه مدت زانو درد داشتم وحشتناک بحدی که از شدت درد شب تا صبح نمیتونستم بخوابم و گریه میکردم چسب زدم عالی بود زود خوب شدم. اگه مشکل خاصی نیس چسب خیلی خوبه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
شوهره دلایلی میاره ک از نظر خودش منطقی و درست میدونه درحالیکه واقعا منطقی نیست حرفاش و حرف هیچکسم قب ...

وای عزیزم واقعا زندگی در این شرایط خیلی سخته. فقط خدا صبر به خانومش بده. کاش خانواده دختره یه کاری میکردن. واقعا بعضی چیزا رو آدم تا تو شرایطش قرار نگیره نمیتونه درک کنه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
مارال جون ی سوال ؟؟؟؟خیلی عذابم میده وقتی شوهرم مثلا ازشکمم ک بعد زاینان ترک خورده ایراد میگیره چه پ ...

خب اکثر مردا اینجورین. شوهر منم گاهی اوقات از بعضی چیزا ایراد میگیره. بنظرم تو چنین مواردی باید بگی آره بخاطر بارداری پوستم خراب شده و خودمم ناراحتم ولی همینکه بچه گلی به شوهر عزیزم دادم ارزشش رو داره این ترکا هم درست میشه باید برم لیزر کنم. 

بعد دو حالت داره یا مثل شوهر من میگه نه عزیزم لیزر نمیخواد همینجوری خوبه اصلا هم مشخص نیس. یا مجبور میشه پولت بده بری لیزر کنی ترکا رفع بشه خوشگل بشی اعتماد بنفستم بره بالا. شوهرتم وقتی هزینه لیزرتو داد یاد میگیره مسخره نکنه و از سر تا پات تعریف کنه. فدات بشم الهی به شوهرت جسارت نشه ها. منظورم اکثر مردا بود

حلما جون واست یه نذری کردم انشاالله به زودی خبر بارداریتو میای بهم میدی چونکه نذرش رد خور نداره.فقط ...

وااااااای فدات بشم الهی که اینقدر قلب پاک و مهربونی داری. انشاالله بحق فاطمه زهرا که هر چی از خدا میخوای خدا بهت بده. همینطور که با این حرفت یه دنیا دلمو خوشحال و گرم کردی. انشاالله همیشه دلت شاد بشه. تنت سالم باشه. نمیدونی چقدر با خوندن پیامت دلم خوشحال شد. مسلما خدا جواب دعای مهربونی مثل شما رو میده. خیلی خیلی دلم خوشحال شد خدا دلت رو خوشحال کنه.

اوه خیلی طولانی شد متوجه شدین یا خیلی پیچیده شد

سلام عزیزدلم ممنون که اینقدر باحوصله برامون وقت میزاری و کمکمون میکنی. عالی هستی. بنظرم همه باید یه استاد مهربونی مثل شما داشته باشن. خدا رو شکر که خدا شما رو بهمون معرفی کرد. بنظرم این روش فوق العاده عالی و موثر خواهد بود. البته بقول شما بعد از اینکه جذبمون کامل شد. من خودم تو این مواقع دو جمله تعریف میکنم قربون صدقه میرم بعد به مرحله گله گی که میرسه از کوره در میرم عصبی میشم کلی غر میزنم و همه چی خراب میشه. اعصابم بشدت ضعیفه. خدا کمکم کنه آرامش دلم زیاد بشه

کاملا حرفاتون درسته ولی من اتفاقا موقع درخواست هام هم محبت نمیکنم مثلا پولی لازمم باشه باز با تلخی ...

عزیزم چون بخودت اینجوری تلقین کردی هم بی تاثیر نبوده. وقتی با شوهرت که عزیزترین و محرمترین فرد زندگیته بخوای با کنایه حرف بزنی مسلما زندگی قشنگ نیس. انجام اون درخواست لذتی نداره. شما با روی خوش خواسته هاتو بگو خوب و سرحال باش. مسلما اوایل جبهه میگیره تعجب میکنه ولی اشکال نداره تو نه برای اینکه اون خوب بشه برای رضای خدا شادی امام زمان و آرامش خودت اینکارو بکن. حتما بعد یه مدت خوب میشه. مارال جان خیلی حرفای قشنگی زدن اینکه اول برای رضای امام زمان کارامونو انجام بدیم اینجوری طرف حسابمون امام مهربونمون هس. دیگه حرص نمیخوریم که غرورمون خرد شد بهش زیادی رو دادیم. بعدم یه حرف قشنگ دیگه هم که زدن گفتن بلانسبت حتی حیوانا هم با محبت رام میشن. چه برسه به انسان که اشرف مخلوقاته. نمیدونم حرفام بدردتون خورد یا نه ولی انشاالله که همیشه ایام بکامتون باشه.

2706