2703
2553
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196434 بازدید | 8147 پست

سلام سلاااام 😍😍😍😍

صبح خوشگلتون بخیر باشه💃💃💃💃💃💃

عالی بودین خوشگلاااا😍😍😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

پس براچی من یادم رفت خونه ام رو نامگذاری کنم😢😢😢😢😢

امروز حتما اینکارو میکنم😍😍😍😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

انشالله امروز همه ای دوستای مهربونم بیان 😍😍

الهی امیننن

و اینکه چه کار میکنین انرژی بدنی و جسمیتون زیاده؟ من البته الان باردارم و یک پسر ۴ ساله ام دارم و ن ...

عزیزدلم 

من همیشه صبح ها که بیدار میشم یه اسپند دود میکنم 

و یه ایت الکرسی میخونم فوت میکنم تو خونه

سعی میکنم نماز اول وقت بخونم 😍

دعای عهد رو صوتی تو خونه پخش میکنم 

و هرروزصبح که بیدار میشم با خدا صحبت میکنم و زندگیم روبهش میسپارم 😍😍

موقع غذا درست کردن ذکر میگم و هرروزبه نیت یکی از ائمه غذا میپزم

عزیزدلم ازتو چه پنهان مشکلم هنوز حل نشده  😭😭😭😭😭😭😭 دوساله خونه خودمم اما رابطه کامل ندا ...

خانمی شما مشکلت واژینوسه که با چند جلسه دکتر رفتن حل میشه 

منتظر معجزه خداوند هستم...😊

سلام خوشگلای خودم❤️

مارال جونم چشمت روشن عزیزم

ان شاالله عشقه هممون سایشون همیشه بالای سرمون باشه.

بچه ها مرد رو اگه ما زنا از هر لحاظ سیر کنیم.اروم کنیم.شخصیت بدیم.عشق بدیم مطمئن باشین اونا هم متقابلا با ما راه میان.

تو بچه داری کمـــک میکنـن

تو محبت کردن کــم نمیــذارن

تو تامین نیــازامون نهایته تلاشــشونو میکنن...

پس باید اول از همه ما خودمون رو تغییــر بدیــم.

برای چیزای کوچیــک وقتــی من از همســرم تشکــر میــکنم.برای درخــواستاش همیــشــه چشــم میــگم حســه بزرگی داره ومتقابلا به من احــترام مــیذاره.وقتی میبیـــنه من معنویاتــم سر جاشــه.مردا عاشــــــــقه زنای با خدا هستن...بچه داریــم سر جاشـــه .خونه داری,غذا و دسر و کارای هنریم هر کدوم به اندازه از پسش بر میام.الحمدلله...و با تــمامــه خســتگــیم براش کم نمــیذارم و شبــا براش وقت میـــذارم .اونـــم درک میـــکنه.و بارهـــا منــو جلو بچه ها بغل کـــرده و از زحــماتـــم تشـــــکر کرده.دستامو بــوس کرده.

وخیـــلی کارای ریز ودرشـــت که زندگـــی رو گرم میــکنه.

در کنار همه ی دانسته هام بازم از خودم راضی نیستم.دائم دنــبال مطلبو کارای جدید خانه داری وهمسرداری و بچه داری ام....

2714

بچه ها اگه خونده باشین من اوایل تاپیک نوشتن.من به خودمم خیلی توجه میکنم.به زیباییم.ظاهرم.پوستم.معنویاتم.

نمازام همیشه اوله وقته.اکثــره مواقع.

هیچوقت بدون غسل جنابت به بچه هام شیر ندادم.

تو دوران بارداریم دعای عهد وچله زیارت عاشورا و کارای معنویم ترک نمیشد.خیلی فرصت خوبیه .چون ادم خیلی پاک ومعصومه این دوران.

الان غذاهام با وضوهستن اکثرا.

هر روز به نیت یه امام معصوم کار میکنم.

حدیث کسا با صدای بلند یا میخونم یا پخش میکنم.

کارای هنری خیلی دوس دارم.موقع بیکاریم کتاب میخونم.

اصلا نمیدونم وقتی روزم رو با یاد خدا و ائمه شروع میکنم وقت کم نمیارم

بچه ها همکاری میکنن و اذیتم نمیکنن.بالاخره بچه شلوغکاری داره.ولی تا موقع اومدن همسرم من خونه رو مثله دسته گل میکنم.

یه چند بارم میزارم شلوغ بمونه بعد تمیز میکنم که بدونه من چه کارایی میکنم در نبودش...و قدرمو بدونه

بعله دیگه بالاخره سیاست به درد این روزا میخوره.

ببخشید خیلی پراکنده یه سری کارارو نوشتم.ان شاالله هر کی میاد از کارای خوبش بگه .منم هر وقت وقت کردم میام بازم مینویسم.ان شاالله کاربردی باشه

من دارم خونه بابا جونم  اش پشته پا درست میکنم.برای بابا جونم و داداشم .فعلا بـــــــــــا اجــــــــــازه عشــــقا💋❤️

من اتفاقی تاپیک رو دیدم  ماشالله چقدرررر انرژی منم خانه دارم ۲۱ سالمه بچه ندارم چادری ام بیرون و محجبه اما توی خونه قرتی ام امروز صبح ساعت ۸ بیدار شدم شوهرمو راهی سرکار کردم  یکم مرتب کردم یک ساعت رقصیدم و ورزش کردم بعدش یه دوش گرفتم موهامو سشوار کردم اسپری بدن زدم بوی خوب بدم یه تاپ و دامن پوشیدم موهامم گوجه ای بستم بالا رفتم نهار درست کردم برای خودم الان نشستم تی وی میبینم برنامه‌ام هم برای امروز اینه که یه شام و دسر خوشمزه درست کنم همسرم اومد بخوریم و بریم بیرون یکم بگردیم و برگردیم خونه باهم فیلم ببینیم 

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
2706