2726
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196460 بازدید | 8147 پست
خیلی ممنونم عزیزم  کاملا درست میگی  نه مشکل خانواده منه  راستش ما توی فضای مجازی ب ...

عزیزممم انشالله شرایط جور بشه بهم برسیت

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
اوکی پس خوبه... اخه همش درگیر بچه داریم فرصت ندارم خودمو توی ایینه ببینم و چون از بچه داری لذت نمیب ...

مامان مهربووون 

اخه چرا بچه داری رو دوست نداری 

اونا دوتا فرشته ان که خدا بهت سپرده 

با لذت بزرگشون کن خدارو شکررررر کن که بهت دوتا بچه داده😍😍😍😍

الان همین دوستمون سه تا بچه داره ببین چقدر با انرژی منکه عاشقشممم😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبح یکم ازبچه ها زودتر بیدارشو برو یه دوش بگیر 

یه لباس راحت و مرتب بپوش 

موهاتو شونه بزن و یه کرم مرطوب کننده 

ارایش هم نکردی اشکال نداره 

اینجوری خودت کم کم کلی انرژی میگیری😍😍😍

اوکی پس خوبه... اخه همش درگیر بچه داریم فرصت ندارم خودمو توی ایینه ببینم و چون از بچه داری لذت نمیب ...

چون هيج وقتى برا خودت ندارى اگه امكانش دارى در طول روز بچه هات پيش مامانت يا مادر شوهرت بذار برا يكى دو ساعت  از صبح كه بلند ميشى برنامه داشته باش اينجورى به همه ى كارات ميرسى هرازگاهى دوتايى با شوهرت بريد بيرون قدم بزنيد راه بريد يا شام بيرون باشيد برا يكى دو ساعت شبا بچه هات رو زود بخوابون نذار ده به بدبيدار باشن 

2728

کلاس هنری هم ادمو از روزمرگی در میاره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

در ضمن اينكه محيط خونه شاد باشه يا غمگين و افسرده فقط دست خانمه خونست اگه شاد باشى اگه با وجود غم تو دلت يه لبخند رو لبات باشه اگه موقع اومدن بچه هات و شوهرت با اغوش باز و لبخند به استقبالشون برى اون روز سراغاز يه روز شيرين و پر انرژى هست

اینو دیدم عاشقش شدم دلم میخواست بالای تخت خودمون اینجوری کنم  با چیزهایی که داشتم یه چیز کوچیک ...

حشره وخاک و اینا میریزه رو ادم من این مدل رو دوستدارم تو بالکن داشته باشم

و خدایی که در این نزدیکیست  

بچه ها یه چیزی بگم

من خودمم یه مادرم

بچه وقت ومیگیره

برنامه هات وتفریحت وهمه چیز ومحدود میکنه

ولی

بیاین با این محدیت بجنگیم

بچه باعث میشه از تفریح بیفتیم ؟؟بیاین دقیقا با بچه تفریح بریم

باعث میشه بخودمون نرسیم!؟؟بیاین با بچه یه ساعتی واسه نظافت خودمون تعیین کنیم

نگید نمیشه چون حتما میشه

دوستام که زنگ میزنن دارن میرن فلان جا میگم ما دونفریم

منو با بچم حساب کنید

و واقعانم دوتایی بهمون خوش میگذره

بیرون میریم دوتایی باهم بستنی میخوریم

میریم بیرون غذا میخوریم

میریم پاساژ گردی و واقعانم باهم دوستیم

دخترمم سه سال ونیمشه

از اولم اینجوری بودم وهمه جا با کالسکه میرفتیم وکلی باهاش حرف میزدم با اینکه نوزاد بود

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸
2706