2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این دوره و زمونه و به دلایل بسیار فقط یکی خدا پسرمو برام نگه داره نا شکری نمیکنم ولی برگردم‌به عقب هیچی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

خوبه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

خیلیم خوبه میگی بی کسم دیگه ن مث من خاله دارم دایی دارم عمه دارم عمو دارم همشون انگار دشمن خونی همن😞

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
چرا؟ 

خب همیشه توخونه کسی نبودکه باهاش بازی کنم مجبوربودم برم توکوچه تازه افسردگی گرفتم که چراداداش یاخاهر یا پدر یامادرندارم

انچه ازسرگذشت شد سرگذشت!!!!!!!!
2706