2733
2734
عنوان

خانوما هفته ۳۹ بارداری بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 29 پست
منم هستم😊

من که خسته شدم شما در چه وضیعیتی هستی 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم واقعا اذیت میشم روزا خوبم شبا خیلی اذیت میشم لگن درد و پادرد دارم

ای گفتی بخدا منم اصلا نمیتونم این پهلو اون پهلو بشم تاریخ زایمانتون کی طبیعی هستی

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
من خيليييي خسته شدم ديكه... دلم ميخواد زودتر تموم شه. واقعا چرا انقد دير ميگذره اخه😩😩😩

اره این چند روز مونده خیلی دیر میگذره این یکی دوهفته یه طرف اون هشت ماه یه طرف دیگه 😐😐😐

اره این چند روز مونده خیلی دیر میگذره این یکی دوهفته یه طرف اون هشت ماه یه طرف دیگه 😐😐😐

اره بخدا همينجوره اين روزا واسه من انگار زمان متوقف شده من شنيده بودم كه ميكفتن ولي باور نميكردم ميكفتم مگه ميشن ولي حالا 😫😫🙁🙁🙁

من امشب بستری شدم و پسرم بدنیا اومد 😊😊😊😊

2738
من امشب بستری شدم و پسرم بدنیا اومد 😊😊😊😊

مبارکه😍 اگه دوست داشتی تعریف کن برامون

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
مبارکه😍 اگه دوست داشتی تعریف کن برامون

فدات الهی قسمت خودت😍ساعت ۳ بعد از ظهر  چهارشنبه ۶/۶/۹۸بود رفتم مطب فقط کمر درد داشتم دو روز قبلش ماینه شده بودم گفته بود دو سانت رحمم باز شده باز ماینه ام کرد و گفت همون دوسانته تصمیم را به عهد خودم گذاشته که بستری بشم بخاطر کمردردم گفتم بستری میشم ساعت ۷ همه کارا را کردیم و من بستری شدم امپول فشار بهم زدن و کیسه ابم را پاره کردن دردم زیاد شد و ازم خواستن که از امپول بی حسی استفاده کنم قبول کردم وقتی تزریق کردن گیج گیج شدم ولی دردام کم شد حدود دو ساعت درد کشیدم و دکترم خودشا رسوند و ساعت ۹ شب پسرم بدنیا اومد راستی اینا بگم دکتر تو مطب وقتی نامه را داد دستم از زیر قران کرد سر زایمان خیلی کمکم کرد بهترین لحظه موقعی بود که پسرم را دیدم انگار که دنیا را بهم دادن الهی شکر که خدا این هدیه قشنگا بهم داد الهی قسمت همه منتظرااااا

فدات الهی قسمت خودت😍ساعت ۳ بعد از ظهر  چهارشنبه ۶/۶/۹۸بود رفتم مطب فقط کمر درد داشتم دو روز قب ...

الهی به سلامتی عزیزم خدا حفظش کنه❤. نینیت چندکیلو بود؟ لگنتو دکتر معاینه کرد گفت خوبه؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
الهی به سلامتی عزیزم خدا حفظش کنه❤. نینیت چندکیلو بود؟ لگنتو دکتر معاینه کرد گفت خوبه؟

۲۸۰۰ بود بله گفت رحمت نرمه و سر  بچه کاملا اومده بود تو لگن دکترم که از زایمانم راضی بود

۲۸۰۰ بود بله گفت رحمت نرمه و سر  بچه کاملا اومده بود تو لگن دکترم که از زایمانم راضی بود

ای جانم.. خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم🌸

2706