2726
عنوان

خانوما هفته ۳۹ بارداری بیاید

276 بازدید | 29 پست

سلام بچها بیاید حرف بزنیم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

بچها احساستون چیه تو این لحظهای اخر 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

یعنی هیشکی باردار نیس  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هفته ۳۶ ام

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728
در تلاش برای باز شدن دهانه رحم 

چیکار میکنی برا باز شدنش

چیکار کنیم زودتر زایمان کنیم😩

منم میخوام

چیکار میکنی برا باز شدنش

هرروز ورزش میکنم مثل پروانه .الاکلنگ.اسکات سجده و گربه قر دادن.دوش اب گرم یکمم اونجا ورزش میکنم .چها دست و پا خونه رو جارو دستی میکشم یا دستمال میکشم .و پیاده روی .

البته خیلی وقته اینکارارو میکنم ولی خب تاثیری ندیدم .

فعلا هم معاینه لگنی نشدم که تحریک بشه برای زایمان .

ولی جشونده و روغن کرچک ترسیدم بخورم دکترم گفت خیلیا با این چیزا جون خودشون و بچه رو به خطر انداختن فقط ورزش و پیاده روی تا موقعش بشه

هرروز ورزش میکنم مثل پروانه .الاکلنگ.اسکات سجده و گربه قر دادن.دوش اب گرم یکمم اونجا ورزش میکنم .چها ...

اها پ انشالله که بسلامتی زایمان کنی عزیزم 

سلامت باشی عزیزم ایشالا برای همه زایمان خوبی پیش رو باشه

انشالله

2706