2733
2734
عنوان

بدخوابی نوزاد ۲ ماهه مامانا کمممک

202 بازدید | 37 پست

وای پسرم هفته ی آینده دو ماهه میشه و در طول روز تا اخر شب همش باید روی پام بخوابونمش به محض اینکه میذارمش زمین یا تو گهواره بیدار میشه. تازه از ساعت ۶ تا حدود ۱۲ شب که اصلا نمیخوابه بیدار میمونه و نق میزنه. تازه هر چی بیشتر بیدار میمونه بدتره و بدخواب تر میشه. اصلا نمیتونم بخوابونمش چه کار کنم؟ کی خوب میشه؟؟

صبررررر

اما يا كوليك داره يا رفلاكس.

دكتر متخصص گوارش كودكان ببر

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

پسر منم خوابش این شکلی بود اگه شیر خودتو میدی به من گفتن کرم کنجد بخورم شیرم سنگین شه بخوابه درستم شد 

سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

6ماه به بعد خوب میشه 

دختر منم همینجوری بود پاهام حسابی درد میکرد شبا تا صبح رو پام بود و میخوابیدم یه شب تو خواب پرتش کرده بودم صبح سنگینی رو پام حس نکردم دیدم پتو و خودشو پرت کردم🤣🤣🤣🤣

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
2731

پسر من الان تو هشت ماهه هنوزم که هنوزه اینجوره.اصلا روی پا نمیخوابه. باید بغلش کنم و کلی راه برم تا بخوابه.جدیدا با بغل کردنم به زور میخوابه نمیدونم دیگه چه روشی میخوا.باور کن خودم دیگه به زور سرپا وایمیسم ازبس که کمرم درد میکنه‌.

برا من دوماه وده روز بهتر شد.ولی معمولا 4ماه و ده روز بهترمیشن.راستی سعی کن به یه محیط و ساعت عادتش بدی بخوابه.مثلا صبح وقتی بیدار شد یکی دوساعت باهاش بازی کن بعد بزار روپات محیط وآروم وخنک کن بزار بخوابه اولش مقاومت میکنه ولی کم نیار میخوابه به همین ترتیب هر یکی دوساعت که خسته شد ونق خواب زدو چشاشوخاروند بخوابونش عادت میکنه بعدچندروز.فقط مخیط وکم نور وخنک واروم کن .کم نیار در برابر مقاومت خوابش

2738
6ماه به بعد خوب میشه  دختر منم همینجوری بود پاهام حسابی درد میکرد شبا تا صبح رو پام بود و میخو ...

😂😂😂😂 آخی الهییی وااای خیلی طولانیه من درد شدید زانو و مچ پا گرفتم از بس تابش دادم

پسر من الان تو هشت ماهه هنوزم که هنوزه اینجوره.اصلا روی پا نمیخوابه. باید بغلش کنم و کلی راه برم تا ...

وااای الهی عزیزم تو دیگه خیلی گناه داری خدا به دادمون برسسسه پس چی میگن تا ۴ ماه خوب میشن؟؟

😂😂😂😂 آخی الهییی وااای خیلی طولانیه من درد شدید زانو و مچ پا گرفتم از بس تابش دادم

منم همش ناله میکردم واقعا نای راه رفتنو نداشتم 😣

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
شبهااتاق راتاریک کن  قبل ساعت خواب باهاش بازی کن خسته بشه نخوابه همش یک جامشخص براخواب داشته ...

وای به خدا این کارارو کردم شب میخوابه خداروشکر اما از صبح تا ۱۲ شب دستم بنده داغونم کرده 

برا من دوماه وده روز بهتر شد.ولی معمولا 4ماه و ده روز بهترمیشن.راستی سعی کن به یه محیط و ساعت عادتش ...

ممنون عزیزم حالا اینکارو فردا انجام میدم ببینم چه کار می کنه. خیلی مقاومت نشون میده نخوابه. من نمی فهمم چرا وقتی میذارمش تو گهوارش بیدار میشه انگار حتتتما باید روی پام باشه

پسر من الان تو هشت ماهه هنوزم که هنوزه اینجوره.اصلا روی پا نمیخوابه. باید بغلش کنم و کلی راه برم تا ...

من دخترم یمدت نق میزد میگفت رو متکا دراز بکشه باباش بغلش کنه بچرخه تا بخوابه تمام عیدو اینجوری گذروندیم

2706