2410
2553
عنوان

کمک روابط زناشویی

336 بازدید | 17 پست

بچها میخواستم یه سوال بپرسم.. اگر رابطه پرخطر داشته باشی و قرض اورژانسی بخوری و پسفرداش دوباره رابطه پرخطر داشته باشی نیاز هست قرص اورژانسی بخورم... بعد اینکه الان قرار بوده پری بشم ولی قرص اورژانسی ک خوردم فقط گاهی دل درد دارم و پری نیومده عادیه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

قرص اورژانسی سالی یک بار نهایت دوبار مجاز! 

همونو یه قرص خوب مثل یاز، یاسمین و... بگیر مرتب بخور، یا یکم مراعات کن!  فاتحه تخمدان ها تو میخونی توقع پریود مرتب نداشته باش

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2714
قرص اورژانسی سالی یک بار نهایت دوبار مجاز!  همونو یه قرص خوب مثل یاز، یاسمین و... بگیر مرتب بخ ...

میشه یکم راجب این قرصا که گفتین توضیح بدین ممنون میشم 😙😙

عضو گروه 🌻رز زرد🌻 وزن فعلی 62 وزن هدف 55
میشه یکم راجب این قرصا که گفتین توضیح بدین ممنون میشم 😙😙

مثل قرص ال دی روش مصرف و کارش اما خارجی ضرر خیلی کم تری به بدن میزنه!  همینطور عصبی نمیشی مثل قرص های ایرانی

قیمتش زیاده اما، قبلا میگرفتم یاسمین حدود 10 تومن بود، یاز بسته ای 50

چند مدل دیگم داره اسمش یادم نیست

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706