2737
2734
دخترم حوصلش که سر میره یا میخوادمنو به طرف خودش بکشونه میگه م م....یعنی شیر میخواد..........در روز 7.8 بار بهش میدم.البته خیلی وقتا هم فقط یه مک میزنه و بس...........البته کم اشتها هم بود که تحت درمانه.میخوام بدونم نمیخواد تعداد دفعات شیرشو کم کنم؟ تاثیری رو اشتهاش نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم دختر منم دقیقا 14 ماهشه. من کارمندم ولی وقتی میرم خونه حتی اگه تازه بهش غذا داده باشن و شکمش پر هم باشه میچسبه بهم و شیر میخوره گاهی اوقات مک هم نمیزنه فقط تو دهنشه. گاهی اوقات هم فقط مثل دختر شما یه مک میزنه. اینو کهمطمئنم عاطفیه چون گرسنش نیست. به نظر منهم همون طور که دوستان گفتند غذا ارجحه اول غذا بهش بدین تا خودشو با شیر بی اشتها نکنه ولی هر وقت دلشم خواست بزارید یه مک بزنه ایرادی نداره که اینطوری با غذا دادن نیاز جسمیشو برطرف میکنید و با شیر دادن نیاز جسمی و عاطفیشونو عزیزم
2728
سلام اینکه صددرصد جنبه عاطفی داره سعی کن بیشتر بغلش کنی بوسش کنی باهاش بازی کنی بهش توجه کنی هر وقت حوصله اش سر رفت باهاش بازی کن ببرش بیرون کم کم دفعات شیر خوردنش رو کم کن اینطوری از شیر گرفتنش هم برات راحتتر میشه غریزه مک زدنش رو هم با نی ارضا کن آبمیوه و شیر رو با نی بده بخوره بیشتر هم لذت می بره
خدایا برای همه نعمتهایت شکر
آخی جانم شنیدین میگن مرغ همسایه غازه ؟؟؟

شده حکایت ما مامانها

نی نی من 11 ماهشه و کاملا برعکس نی نی شماست من حسرت به دلم مونده که یه دفعه بیاد طرفم واسه شیر یا یه شب از واب پاشه واسه شیر خوردنش

حالا گل دخمل شما هم بیشتر به خاطر برقراری رابطه عاطفی هست که شیر میخوره 7 بار در روز که اصلــــــــــــــــــــــا زیاد نیست خانومی خودت هم میگی بیشتر واسه تفنن میخوره