1421
1389
عنوان

عکس می می نازِ مرحوم

940 بازدید | 34 پست

سلام خانوما ، 

برای شادی می می ناز ((مریم سعیدی مقدم)) یه صلوات بفرستید ...

https://seemorgh.com/product-services/reportage/178221-178221/

اولین عکس ، از سمت راست ، چهارمین نفر 

سر تا پا کِرِم پوشیده 

اون خانومایی هم که نمیشناسن می می ناز رو برن توی تاپیک هاش 👈 @می_می_ناز    

مریم خانوم بر اثر سرطان ، اسفند ماه ۹۲ دار فانی رو وداع گفت ...

روحش شاد ...

دلبر و دلدار تویی همسر عزیزم 😙                                       🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
روحش شاد از بچه هاش خبر داری؟

نه متاسفانه ... هر کی خبر داره بگه !

دلبر و دلدار تویی همسر عزیزم 😙                                       🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1401
1394
کی هست این خانم؟؟

یکی از خانومای سایت که سال ۹۲ از دنیا رفتن

نه متاسفانه ... هر کی خبر داره بگه !

من شنیدم همسرشون ازدواج کردند دوباره یکی از بچه ها گفت اینجا لابد با پدرشون هستند دیگه

دوستهای نازنیننم تو این‌ماه محرم حسابی التماس دعا دارم برای دوباره باردار شدنم این که حس قشنگ مادر شدن لمس کنم برای همه متظرها دعا کنید سپاس و صلواتی هم برای شادی روح پدر برادرم بفرستید ممنون 😍😍😍😍😍😍
1396

ازکجا فهمیدین شما؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1339