2726
عنوان

نظرسنجی اسم

74 بازدید | 10 پست

دوستان عزیز

لطف می کنیدبگیدبین جانان یا پرستش کدام اسم رامی پسندید؟

پرستش: عبودیت (گمان معمولاعبودیت خداوندست).

جانان: محبوب، معشوق، دلدار

متشکرم⚘🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جانان خوب نیس !اسم ترکیه ولی اینهمه اسم جذابتر..پرستشم ی دختر بیزنسی هس تو اینستا یاد اون میفتم.ی اس ...

نه عزیزم نظرسنجی مال خودم نیست.

اسم دخترخودم اتفاقاپرستشه امامانعی نداردنظرتوگفتی

اماجانان لزماترکی نیست

این شخص رشته اش ادبیات بوده

اسم ریشه دارفارسی دوست دارد

جانان دراشعارفارسی زیادبه کاررفته

جان بی جمال جانان میل حهان ندارد

یا

بایدکه جمله جان شوی تالایق جانان شوی ودههامورددیگر

البته اسم دنیزهم که گفتی خیلی قشنگه فکرکنم به ترکی یعنی دریانه؟

اتفاقادوست من هم ترکه

نه عزیزم نظرسنجی مال خودم نیست. اسم دخترخودم اتفاقاپرستشه امامانعی نداردنظرتوگفتی اماجانان لزماترک ...

منم ترکم.اره دنیز ینی دریا..بنظرم از جانان بهتره.من چون فیلمای ترکیه هم زیاد میبینم از اسم جانان برا ایرانیا خوشم نمیاد.پرستش قشنگتره..فقط اسم اون دخترس.ولی ازجانان خ بهتره

منم ترکم.اره دنیز ینی دریا..بنظرم از جانان بهتره.من چون فیلمای ترکیه هم زیاد میبینم از اسم جانان برا ...

مرسی عزیزم دختره رونمی شناسم ولی هزارهاآدم اسمشون یه چیزه...

مثلامن هرچی دنیزدیدم نازبودن نظرم رویک دنیزکه خوب نباشه عوض نمی کنه.

امادرموردجانان حق داری اگه فیلم ترکیه ای می بینی. امااونها خیلی ازاسامی مارومی ذارن لاله نیلوفر چون خوش آهنگه ترکیه ای نیست.

اسم اصیل  ایرانیه. چون برای خانم جان به کارمی ره حسی خوبی میده.

من دنیزروبه دوستم پیشنهامیدم

ممنون درتاپیکم شرکت کردی. من ترکهارودوست دارم⚘

مرسی عزیزم دختره رونمی شناسم ولی هزارهاآدم اسمشون یه چیزه... مثلامن هرچی دنیزدیدم نازبودن نظرم رویک ...

فدات عزیزم..ترکا بینظیرن💗💗💗😘اره اینو بگو اخه بچس گناه داره اسم خوب باید روش بزارن.