2733
2734

دکتر رفته سفر قراره شنبه بیاد.به من گفته بود روز اول تا سوم پریود بیا برا شروع داروها.ولی روز شنبه روز چهارم پریودمه نمیدونم چیکار کنم.به منشی هم زنگ میزنم گوشی رو جواب نمیده

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ببخشید شما رفتید مطب؟میشه بگید با مترو چطور باید برم؟واینکه از دکتر راضی هستید؟هزینه ای وی اف با ایش ...

بله عزیزم من الان تحت نظر ایشون هستم به نظر دکتر خیلی خوبی میاد.همه مریض ها که میان رضایت دارن.

با مترو ایستگاه مصلی پیاده میشی سوار بی آر تی میشی خیلی راحته ایستگاه اثنی عشری پیاده میشی کلا ۴ تا ایستگاهه.همونحاهاست.خوش مسیره.

در مورد هزینه هاش اطلاعی ندارم ولی ویزیت و سونوش به جز بار اول که یه کم بیشتره ۲۰۰ تومنه.

بیمارستان آبان عمل میکنه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم من الان تحت نظر ایشون هستم به نظر دکتر خیلی خوبی میاد.همه مریض ها که میان رضایت دارن. با ...

ممنون که پاسخ دادید.انشالله دوتامون جواب بگیریم

من همسرم مورفولوژی بهترین حالتش۴درصد.تحرک۰ یا گاهی هم۲ .۱۴ ماهه تو اقدامیم.دارو فقط رو تعداد تاثیر گذاشت.دکتر ارولوژ گفته واریکوسلش خخخیلی کمه عمل اصلا نمیخاد(دکترنامداری)

راستش نمیدونم برم ابن سینا ای وی اف.یا برم دکتر طرازی.یا اصلا برم بیمارستانای دولتی که میگن ۸۵درصد تخفیف دارن برای درمان ناباروری.از طرفی این موضوعو به هیچکس نگفتیم دلم داره میترکه انگار.موندم واقعا

اشکالی نداره یوقتا بیام همین تاپیک باهم صحبت کنیم یا روند درمانیمونو باهم طی کنیم؟

2731
ممنون که پاسخ دادید.انشالله دوتامون جواب بگیریم من همسرم مورفولوژی بهترین حالتش۴درصد.تحرک۰ یا گاهی ...

خواهش میکنم عزیزم من در خدمتت هستم هر وقت دوس داشتی بیا حرف بزنیم.

ببین اولا اون مراکز دولتی بیخودن و الکی تا جایی که من میدونم.

با توجه به تجربیات زیاد من توصیه میکنم همون مطب طرازی بیایی .کاش منم اشتباه نمیکردم و خودمو علاف مراکز نمیکردم.ابن سینا یه مدته خیلی گند میزنه نتایجش خوب نیست چند سال پیش خوب بود ها الان نه.

کاش منم از اول با یه دکتر ادامه میدادم اینطوری اذیت نمیشدم.مطب خیلی بهتره شک نکن

عزیزم یعنی آزمایشات رو هم ابن سینا نرم یعنی؟خودم فکرکردم آزمایش هارو برم سینا چون حالا مثلا تخصصی ترند.بعدبرم مطب طرازی چون ابان تازه وقت داده بهم.بنظرت تواین دوماه ازمایشامو میتونم سینا بدم یا اونجا هم معطلی داره؟

شما هم توسیکل ای وی اف هستید الان؟(اگه دوسداشتید جواب بدید) بعد یسوال دیگه

میشه بدون اینکه کسی بفهمه حتی مادر خودم کارای درمانی رو انجام بدم یعنی عوارض یا مراقبت خیلی جدی میخاد مثلا بستری اینا؟

عزیزم یعنی آزمایشات رو هم ابن سینا نرم یعنی؟خودم فکرکردم آزمایش هارو برم سینا چون حالا مثلا تخصصی تر ...

آزمایشها که خیلی طول نمیکشه دکتر برات مینویسه عجله نکن...ازمایشگاه ابن سینا خیلی گرون میگیره ازمایشها رو..

من بله دارم امپولای پانکچر رو میزنم امروز هم مطب بودم دوباره شنبه باید برم.

در مورد مراقبت هم نه نیاز نیست به کسی بگی...تخمک گیری که یه عمل ساده با بیهوشی سبک هست نیم ساعته انجام میشه و همون روز ظهر مرخص میشی..ولی بعد انتقال  جنین بهتره استراحت کنی.اگه همسرت همکاری کنه مشکلی نداری.

من همیشه تو ای وی اف هام تنها بودم چون همسرم کمکم کرده.

اتفاقا اطرافیان ندونن از یه نظر بهتره بیشتر ارامش داری

2738
من خودم اصلا راستش به ای یو ای هم فکرنمیکنم بااین وضع همسرم.یعنی میشه بهم پیشنهاد ای یوای بده؟

بعید میدونم ولی بازم نظر دکتر مهمه.البته من ای یو ای رو قبول ندارم انگار یه نوع نزدیکی هست..درصد موفقیتش هم پایینه.

شما چند سالتونه؟

بعید میدونم ولی بازم نظر دکتر مهمه.البته من ای یو ای رو قبول ندارم انگار یه نوع نزدیکی هست..درصد موف ...

من۲۸.استرس دارم فکرمیکنم همش سنم داره میره بالا ولی هنوز بچه ندارم.۱۴ماه اقدام.

توکل بخدا

من۲۸.استرس دارم فکرمیکنم همش سنم داره میره بالا ولی هنوز بچه ندارم.۱۴ماه اقدام. توکل بخدا

۲۸ که سنی نیست عزیزم نگران نباش..

۲۸ که سنی نیست عزیزم نگران نباش..

اصرارهای اطرافیان خیلی اذیتم میکنه.۶ساله ازدواج کردم اخه.فعلا که باید صبر کنم تا ابان ماه وقت دارم بادکتر.ببینم دکترنظرش چیه.صبر کنم طبیعی باردارشم یا ن!

M62عزیز سلام. راستی ی سوال.ممکنه دکتر برام عکس رنگی تجویز کنه؟و اینکه کجا برم خوبه؟

سلام عزیزم.بله تو اولین گام ناباروری عکس رنگی به همه توصیه میکنن...من خودم چند سال پیش تو کاخ انجام دادم راستش اصلا یادم نیست کجا بود.ولی الان اکثر مراکز انجام میدن مثلا همون ابن سینا بدون درد انجام میده

سلام عزیزم.بله تو اولین گام ناباروری عکس رنگی به همه توصیه میکنن...من خودم چند سال پیش تو کاخ انجام ...

اخه فکرمیکردم یدفعه بریم برا پروسه ای وی اف.اصلا به عکس رنگی فکرنمیکردم هرچند میگن بابیهوشیو ایناس😣

چقدرم که دیر میگذره.ممنون

2706