2726

دیروز برای بار صدم دعوای شدیدی کردیم طرف خیلی سلیطه و بد دهنه ده با تاحالا جلو چش من خواسته زیرابمو بزنه همیشه هم سرش تو هر اخوری باید باشه. چون با سابقه شرکته سن بالام هس همیشه اول هوای اونو داشتن ماها تو اولویتای بعدی بودیم. 

امروز رییس خبردار شده انگار رفته دوبینارو چک کرده دیده این بیشعور چه رفتاری داره. امروز اومد تو جمع بهش گفت مراعات کن بچه ها رو تو فشار نذار استرسی بشن و اینا😊 این سلیته هم هی داد میزد استرسی میشن بشینن خونه😐 همیشه همینطور حرف میزنه انگار این داره حقوق مارو میده. رییس هم برگشت گفت منبعد مراعات کن با بچه ها خوب باش. غیر مستقیم گفت رییس منم تو گوه زیادی نخور دوزاری دون پایه 😁😁 

همین دیگه خواستم شادیم شریکتون کنم😄 خدایا مرسی😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا این شادیارو ازمون نگیره بلللند بگو آمییین

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

خوب ب ما چه ربطی داره. ..

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

وای قشنگ درکت میکنم، ما هم داشتیم یه نمونه از این خود تحویل گیرا.

یعنی رو نرو همه بود نکبت.

خدا رو شکر که رییستون بهش فهموند که رییس کیه😁

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2706