1464
1459

سلام دوستان توسنندج مانتوفروشی که مانتوهاشم خوشگل باشه سراغ دارین؟؟؟

البته باقیمت مناسب

خدااااااجون شکرت که دوفرشته کوچولو بهم دادی😍😍😍😍خودت مراقبشون باش... ممنونتم ممنوووووووووووون بابت سلامتیمون😙😙😙😙😙

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436
شاپور ی نگا بنداز اسعدی و ۶بهمن چیزای بدردبخور داره .البته شاپورم بد نیس ‌بعضی وقتا آف میزنه سع ...

ممنون عزیزپس برم خیابون شاپور

تازه اومدیم زیاد نمیشناسم

خدااااااجون شکرت که دوفرشته کوچولو بهم دادی😍😍😍😍خودت مراقبشون باش... ممنونتم ممنوووووووووووون بابت سلامتیمون😙😙😙😙😙
من قبلا میرفتم خاتون و ژینو یادش بخیر 

چطور عزیز الان سنندج نبستی؟؟؟

شاپور ی نگا بنداز اسعدی و ۶بهمن چیزای بدردبخور داره .البته شاپورم بد نیس ‌بعضی وقتا آف میزنه سع ...

خیابون شاپور شش بهمن دقیق کجاس؟؟؟

چطور عزیز الان سنندج نبستی؟؟؟

نه اون موقع دانشجوی سنندج بودم خیلی مانتوهای خوبی داشتن،ششم بهمن بگرد و از میدان آزادی تا انقلابم اون پاساژهای دو طرف مانتو دارن قیمتشون هم مناسبه

1469

[QUOTE=102631465]ششم بهمن:از سه راه ادب تا میدان آزادی هست و شاپورم  میارن انقلاب برو دست چپ  شاپورهست طلاف ...[/QUOTممنون عزیزم 

خداکنه پیدا کنم وگرنه باید برم پارجه بگیرم وبدم خیاط 

اصلا حوصله دنگ وفنگ خیاطارو ندارم😩😩😩