2726
عنوان

مصرف نشاسته در زمان اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 23780 بازدید | 60 پست
مرسی که گفتی. تنبلی دارم این ماه میرم ای یو ای

پاک شدی قبل ای یو ای حتما حتما ورزش کن برقص شاد باش از ته دل. اصلا به بارداری فک نکن . انتظار باردار شدن رو نداشته باش فک کن داری عادی عادی زندگی میکنی و منتظر بچه نیستی فکرت رو با یه مساله ارام بخش مشغول کن حتما. بذار بدنت بدون استرس کار خودشو کنه. 

حتما خودت و شوهرت چوب دارچین دم کنید هر روز قبل ای یو ای بخورید.  ببین من خیلی کارها کردم ماهها تلاش کردم یعنی فرض کن هر ماه تمام کارها رو میکردم جوشونده سیاه دونه و عسل و اگنوگل متفورمین خیلی خوردم خیلی سرچ میکردم ساعتهای طولانی توی نی نی سایت تاپیک ها رو میخوندم مثلا هر چی تاپیک مال اگنوکل بود سرچ میکردم همه رو میخوندم. هر چی تاپیک مال دارچین بود. گاهی از چشم درد نمیتونستم بخونم. ولی واقعا ارزشش داشت گاهی یه نکته ای یه جا میدیدم که شاید خیلی ارزش داشت فهمیدنش. اگر نیاز به کمک داشتی بازم بهم پیام بده . به حق همین عید فطر دعا میکنم ای یو ای موفق امیزی داشته باشی گلم 

پاک شدی قبل ای یو ای حتما حتما ورزش کن برقص شاد باش از ته دل. اصلا به بارداری فک نکن . انتظار باردار ...

عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم ینی نخورم نشاسته؟ ی ساله تو اقدامم خیلی ناامید و خستم شوهرمم کم تحرکی داره بنظرتون چ چیزایی بخورم... این ماه س روز اول پریودم تخم هویج دم کردم و خوردم... شکممو با روغن سیاه دونه تو پریود ماساژ دادمو بستم... قرص رویال ژل و شربت عسل صب خوردم هم خودم هم شوهرم لتروزلم استفاده کردم آجیل و گرمیجاتم میخورم دیگ نمیدونم چیکار کنم 

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم ینی نخورم نشاسته؟ ی ساله تو اقدامم خیلی ناامید و خستم شوهرمم کم تحرکی دا ...

عزیزم نشاسته برا بعد از لانه گزینیه. اونم مقدار زیاد نخور. من خودم وقتی تستم مثبت شد خوردم. ولی قبلش نه. خیلی از کارهایی که‌کردم نوشتم. تو شوهرتم کم تحرکی داره باید اونم بفرستی دکتر برا درمان حتما. توی تاپیک مامانای اقدامی یادمه اون موقع توضیح میدادن مثلا برا کم تحرکی چه مکملی خوبه. تاپیک لوبیا هم میگن کمک میکنه نکاتش. یه سری نکات مهم مثلا همین ورزش توی هوای ازاد هست. من شبا که خلوت بود با شوهرم میرفتم توی خیابون میدویدم تا قبل روز ۱۶. چون من حس میکردم تخمک گذارب من کمی دیرتر از روز ۱۴ هست طبق علائمش. میدویدم طوری که قلبم به تاپ تاپ بیافته و هوای ازاد حسابی تنفس کنم . البته من نه شوهرم . چون این برا تنبلی خوبه. کوه نوردی هم رفتم. ‌دراز نشست هم خوبه. البته همه اینها قبل تخمک گذاری. یا همون رورای تخمک گذاری نهایت انجام بشه. یه روز در میون هم نزدیکی میگن داشته باشین. ورزش زومبا هم دانلود کردم از نت با اهنگ های شادش میرقصیدم روحیم خیلی بهتر میشد چون باید شاد باشی. دیگه یه حلوا هم خوردم همون ماه. یادمه روغن گوسفند همون بره که گرمه با عسل بردم برا یه خانمه برام درست کرد. ولی روغن گوسفند واقعا خوبه بخر و روزای اتمام پریود تا تخمک گذاری بخور. اصلشو بخر باید رنگش سفید باشه گولت نزنن روغن گاو بدن که سرده. روغن گاو رنگش زرده. فقط لتروزول هم همینجوری خوردم خودم. ماهای قبلش میخوردم طبق نظر پزشک همراه امپولا اما بی فایده بود حتی با کلومیفن کیست هم دادم که تا چندماه دردسر داشتم دفع بشه. ذکر استغفرالله. سوره توحید زیاد بگو. بومادرون پ رازیانه از روز ۵ تا ۱۲ دم میکردم. چوب دارچینم که گفتم بالا. اگنوگل هم طبق دستور خودش بخور.  یادم نیست دقیقا ولی داخل تاپیک هایی که‌گفتم برو و بپرس راهنماییت میکنن چطور بخوری.  سنبل الطیب و استخدوس و بابونه هر شب دم میکردم میخوردم ارامبخشه برا تنبلی خوبه. یادمه داخل تلگرام یه کانال طب سنتی دکتر داوود بهم گفت این کارو انجام بدم. روزای اول پریودی رازیانه نخور. اب هویج هر روز بخور. عسل و سیاه دونه میخوردم ولی ماه اخری یادمه فقط سه روزی خوردم اونم روزهای نزدبک به اقدام. سریع باید سیاهدونه رو کوبیدی با عسل قاطی کنی که هوا به سیاه دونه نخوره سمی میشه. مکمل مرتب میخوردم. گلوکوفاژ بهتر از متفورمینه ولی متفورمین هم خوبه. از یکی در روز شرپع کردم تا روزی سه تا. خیلی کم اشتها شده بودم. اصلا شام نمیخوردم.  بازم میگم گلم انواع تاپبکا رو سرچ کن و بخون و سوال بپرس ازشون.  حتما کمکت میکنن

ان شالله جواب میگیری. داخل تاپیکهای حاجت روایی برو و اگر مقدوره برات براشون صلوات یا قران بخون دعا برای همدیگه خیلی بهتر جواب میده بی چشم داشت و با امید این کارو انجام بده. شنیدم چله زیارت عاشورا حق شناس حاجت میده و ختم صلوات برا مادر امام زمان. اما در کنارش تلاش بکن حتما. برا حاجات منم دعا کن. 🌹🌹🌹

عزیزم نشاسته برا بعد از لانه گزینیه. اونم مقدار زیاد نخور. من خودم وقتی تستم مثبت شد خوردم. ولی قبلش ...

مرسی گلم 

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد
2728
پاک شدی قبل ای یو ای حتما حتما ورزش کن برقص شاد باش از ته دل. اصلا به بارداری فک نکن . انتظار باردار ...

عزیزم نشاسته گل یا ذرت کدومش ؟براسفت شدن جای بچه

من وباباییت منتظرتیم مامانی جان بیا تاازشیره وجودم سیرابت کنم یه دل سیرشب بالاسرت نگات کنم نوازشت کنم بغلت کنم ببوسمت بعد بیدارشی و باگریه هات خواب بابات رو بپرونی بیا جانانم بیا...دخترگلم خوش اومدی به زندگیمون ❣️😘
من نشاسته ذرت استفاده کردم عزیزم

ممنونم هلن جان

من وباباییت منتظرتیم مامانی جان بیا تاازشیره وجودم سیرابت کنم یه دل سیرشب بالاسرت نگات کنم نوازشت کنم بغلت کنم ببوسمت بعد بیدارشی و باگریه هات خواب بابات رو بپرونی بیا جانانم بیا...دخترگلم خوش اومدی به زندگیمون ❣️😘

عزیزم بچتون دختره یا پسر؟؟؟

من بعد از ۱سال ونیم اقدام ناموفق همون ماه ک دارو گیاهی خوردم و اصلا به فکر بارداری نبودم باردار شدم.. تا ۷ هفته همه چی خوب بود فقط قلبش تشکیل نشده بود ک همون دارو گیاهیه گفت مشکلی نیس تا ۱۲ هفته داشتم ک قلبش تشکیل شده از همون روز هر گفت هر روز یه پیاله ماست با نشاسته قاطی کن بخور

خوردم ولی قسمت نبود بمونه و ۱۱ هفته سقط شد و قلبش تشکیل نشد

الان دارم میرم دکتر واسه ۲ تا سقط ک داشتم.. ب نظرت در کنارش گیاهی چی بخورم خوبه؟؟

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
عزیزم بچتون دختره یا پسر؟؟؟ من بعد از ۱سال ونیم اقدام ناموفق همون ماه ک دارو گیاهی خوردم و اصلا به ...

عزیزم یه قرص دوفاستون هم خوردم یادم نیست از روز چند قاعدگی بود ولی بنظرم باید بعد از لانه گزینی میخوردم تا پریود

باردار که شدم به متخصص گفتم که سقط و تنبلی تخمدان داشتم. گفت الان که بارداری جای دوفاستون باید پروژسترون مصرف کنی. تا چهار ماه فک کنم شیاف استفاده میکردم. حالا نمیدونم این شیاف ربطی به تشکیل قلب داره یا نه. شاید همین که باعث میشه جای جنین سفت بشه تاثیر گذار باشه.

بچم دختره

مرسی که گفتی. تنبلی دارم این ماه میرم ای یو ای

سلام عزیزم. شما آی یو آی کردین جواب گرفتین؟ منم این هفته قراره آی یو آی بشم. میشه لطفا بهم بگی چیکارها کردی بعدش؟ استراحت و تغذیه و ...

من یه دختر دارم برای دومی نمی دونم چرا حامله نمیشم. بلاخره رفتم سراغ ای یو آی. می خوام تعیین جنسیت هم بکنم. شما هم تعیین جنسیت کردین؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2706