2726
عنوان

مصرف نشاسته در زمان اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 23715 بازدید | 60 پست
ببخشيد شما چند دفعه خوردين نشاسته تا باردار شدين؟

فقط بعد مثبت شدن تستم تا دو هفته هر روز شیر و نشاسته خوردم اونم برای سفت شدن جای جنین

قبل اقدام و تخمک گذاری هم لبنیات و ترشی نخور اما بعدش حسابی لبنیات بخور

بعد اقدام فعالیت سنگین نکن ورزش سنگین نکن اما پیاده روی داشته باش من حتی بعد اقدام کوه هم رفتم. حقیقتش هیچ امیدی نداشتم و توی فکر ماههای بعد بودم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط بعد مثبت شدن تستم تا دو هفته هر روز شیر و نشاسته خوردم اونم برای سفت شدن جای جنین قبل اقدام و ت ...

ممنون عزيزم لطف كردين 

من اي يو اي كردم فعلا استراحت ميكنم برام دعا كنين لطفا🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

2728
ممنون عزيزم لطف كردين  من اي يو اي كردم فعلا استراحت ميكنم برام دعا كنين لطفا🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ان شالله مثبت میشه عزیزم

میتونی برنج و بقیه چیزایی که نشایته دارن رو خیلی کم بخوری و این روزا که احتمال لانه گزینی هست شیر و نشاسته بخوری

مثبت شدی بگو واقعا خوشحال میشم

ان شالله مثبت میشه عزیزم میتونی برنج و بقیه چیزایی که نشایته دارن رو خیلی کم بخوری و این روزا که اح ...

خدانگهدارت باشه كه انقد مهربوني چشممممم ان شاءالله خبر ميدم كه منم باردارم 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ان شالله مثبت میشه عزیزم میتونی برنج و بقیه چیزایی که نشایته دارن رو خیلی کم بخوری و این روزا که اح ...

خدانگهدارت باشه كه انقد مهربوني چشممممم ان شاءالله خبر ميدم كه منم باردارم 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

2706