2410
2553

ادم میاد یه موضوعو بخونه فقط گیس و گیس کشی . چه خبره بابا

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

درسته

ولی گاها اجتناب ناپذیره 

مثلا وقتی یکی میاد تو یه تاپیکی به یه قومیتی توهین میکنه مسلما خیلیا ناراحت میشن و مجبورن جوابشو بدن

بعضی ها انگار اصلا تربیت خانوادگی ندارن

❤❤❤❤

هیچی. اومدم یکم اطلاعاتمو ببرم بالا اطلاعات جنگیم رفت بالا😂

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

من از کاربرای ک تو تاپیک های چاقی میان میگن ی کم از وزنت رو بده به ما . ما لاغریم ..!!!🙄

یا از کاربرای ک میان تو تاپیکای خیانت و دعوای زن و‌شوهری میان از شوهرشوون تعریف میکنن .. خیییلی متنفرم

خدایا شکرت بخاطر همه چیز🥰
2714
درسته ولی گاها اجتناب ناپذیره  مثلا وقتی یکی میاد تو یه تاپیکی به یه قومیتی توهین میکنه مسلما ...

بهر حال تحمل هم خوب چیزیه . یه جای دیگه دوئل کنن. 

در تاپیکی دیگر

اوهوم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
الان يهتاپيك در مورد اسم پسر بود بحث رسيد به زمان ادم و حوا

یعنی مثلا اسم قابیل پیشنهاد دادن؟😨

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...
من از کاربرای ک تو تاپیک های چاقی میان میگن ی کم از وزنت رو بده به ما . ما لاغریم ..!!!🙄 یا از کار ...

خوب  خیلیا اینجا سنشون کمه. یا آموزششدن یا هرچی . اندکی گذشت. اون استارتر بدبخت مچاله میشه وسط اونا

یعنی مثلا اسم قابیل پیشنهاد دادن؟😨

اینم نظریه . مذاکره منصفانه باشه ولی

2706