2410
2553
عنوان

بهترین قنادی تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 72617 بازدید | 77 پست
ویدا جون شاخه نبات توی خیابون سازمان آب فوقالعاده است از تولد 9سالگی خودو تا تولد 5سالگی دخترم که تهران بودم مشتریشیم . هنوز هم وقتی یکیو خیلی دوست داریم که تهرانه براش میریم از شاخه نبات شیرینی میگیریم . شیرین منش هم خیلی قدیمیه و استاد قنادی تهرانه اما کلاسیک کار میکنه و تو آذر بایجانه .نوبل میرزای شیرازی هم یک نوع پیراشکی گوشت مخصوص داره که محشره . الان کرجم شیرینی شازده عظیمیه از فوقالعاده هاست .
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چه شیکموهایی!!
معمولا هرجایی یک شیرینی یا کیکش خوبه
کیک های شیرینی فروشی صاحبقرانیه
کیک و گتو میوه ها و چیز کیک های قنادی قیطریه ( اگر تازه باشه و مونده هاشو تو ویترین نچیده باشه!! کیک معمولی هاش اصلا توصیه نمیشه )
کیک شکلاتی قنادی بی بی یوسف آباد ( یک شعبه هم توی شریعتی داره )
شیرینی های لادن
مافین شکلاتی و شیرینی های پاپیون احتشامیه
نون شیرینی و کافه گلاسه قنادی لرد
شیرینی تر قنادی مجلسی
شیرینی تر قنادی نیشکر

سان سیتی قبلا شیرینی تر و کیکاش خوشمزه بود
ناتالی که دوستان گفتن , فقط الکی اسم در کرده و گرونه دم عیدا شلوغش میکنن مردم ولی چند سال هست همون مارتزیپان و شکلات ریزریزاش و ... سری کاری میزنه میره و واقعا هیچ مزیت یا چیز خاصی نسبت به جاهای معمولیه دیگه نداره , توی همون منطقه قنادی تینا هست که با اینکه تاپ نیست ولی بازم از ناتالی بهتره

یک شیرینی فروشی هم توی دیباجی که اسمش یادم رفت ولی کیک مافین های آناناسش عالیه و طعم و عطر خیلی خوبی داره

فعلا همینا یادم بود باز چیزی یادم اومد اضافه میکنم

2714
محله ما بهترین قنادیهای شهر رو داره . " از طرف یه متعصب به محل "

ولی بی شوخی فکر کنم قنادی (( بی بی )) رو همه میشناسن ..... وای از مزه خامه ایی درست میکنه ....

عاشق کیکهای شکلاتیشم .. شیرینی کره ایاش که انقدر تازه و خوشمزست که تو دهن آب میشه .......

دومین شیرینی فروشی منتخب من (( پوپک )) هستش..... اینجا بهتره شیرینهای خشک و تارت و مافین و شیرینی پنجره ایی بخرین.. البته کیکهاشم خیلی خوبه ولی به پای بی بی نمیرسه ....

آدرس هر دوی این قنادیها یوسف آباده ..

بی بی : یوسف آباد . خ مدبر . نبش کوچه سی ام

پوپک : یوسف آباد. پایینتر از میدان فرهنگ
2706