2726
عنوان

آیا شوهر شما هم بد غذاس؟

242 بازدید | 24 پست

شوهر من خیلی بد غذاهه اولش خیلی برام سخت بود اما الان میدونم چی دوست داره همونو درست میکنم با روشی که خودش دوس داره.غذاهای منم خیلی دوس داره ولی مشکلم اینجاس که هروقت مامانم دعوتمون میکنه غذاشو دوس نداره همش ایراد میگیره ولی برا اینکه اونا ناراحت نشن یکم میخوره.بخاطره همین بیشتر وقتا برا شام نمیاد اونجا میگه تو شامتو بخور بعد من میام دنبالت.اما من خیلی ناراحت میشم.

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب وقتی میخوای بری خونه مامانت خودت برو درست کن 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

بعنوان پیشنهاد میتونی یکاری کنی!اگر خانوادت نزدبکن  خودت بری خونتون کمک مامانت!واگر نیستن میتونی خودتم غذا درست کنی اندازه یه دیس!وبگی گفتم شاید کسی هوس کنه..‌ بعدم سوهرتون از غذای خودتون برداره بخوره  ویکمم از غذای اونا... اونوقت مشکل حل میشه😋

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

از من فقط سنگ نمیخوره🤣🤣🤣

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

شوهر منم اینجوریه

خواهشا مامانا انقد پسراشونو لوس بار نیارن زنای بدبختشون باید هی بکشن از دستشون

نمیدونم (کدو نمیخورم پیاز نمیخورم بامیه نمیخورم لوبیا نمیخورم کرفس نمیخورم ب بادمجون حساسیت دارم ب موز حساسیت دارم سوپ غذا نیس و و و و ...)

یعنی چی اخههههه

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)

اره بدغذاس تازه بدش میاد پیاز تو غذا باشه لب نمیزنه،

منم قلقش افتاده دستم میدونم چغذایی دوس نداره اونو درس نمیکنم.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706