2737
2734
عنوان

روز موعدمه کمک لطفا

95 بازدید | 9 پست

دوره هام 32 روزه اس 

و منظم

الان موعدمه پری نشدم 

کی بی بی بزنم بنظرتون؟ 

5 روز پیش زدم منفی بود

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
من یک روز قبل موعد پر رنگ بود

تخمک گذاری چندسیکلته؟؟ 

علائم چی داشتی؟؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما تخمک گذاریت چندم سیکله؟اگر ۱۴ یا ۱۵ سیکله الان بی بی بزنی نشون میده

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
شما تخمک گذاریت چندم سیکله؟اگر ۱۴ یا ۱۵ سیکله الان بی بی بزنی نشون میده

نه دیره 23 ام 

نه دیره 23 ام 

خب یکم صبر کن ان شا الله بارداری، از کیت استفاده کردی؟ چند ماهه اقدامی؟

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2738
خب یکم صبر کن ان شا الله بارداری، از کیت استفاده کردی؟ چند ماهه اقدامی؟

بله کیت میزدم 

حالا نمیدونم آزاد کردم یا نه 

شد سه ماه اقدام 

بله کیت میزدم  حالا نمیدونم آزاد کردم یا نه  شد سه ماه اقدام

انگار یکی مونده به آخری که از همه پر رنگ تره ازاد شده