2733
2734

مادرشوهرم به یکی از دخترای فامیلشون که تازه باردار شده بود گفت  بیا دست راستتو بکش روی سر عروس نازای من ....😢😢 دلم خیلییییییی شکست 💔...دلم باهاش صاف نمیشه ...

من که ۳ ساله هرچی دعا و نذر کردم و قرص و دوا خبری نشده . تنبلی تخمدان دارم و تازگی هم پلیپ....

تاپیک زدم تا التماستون کنم برای منم دعا کنین خدا به منم فرزند سالم و صالح بده شاید خدا ب دل شما نگاه کنه ..ئ

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاگ الله هر چی خیره پیش بیاد

ولی من شک ندارم شکوندن دل یک ادم درد کشیده تاوان سنگینی داره

مادرشوهرت رو به خدا واگذار کن 

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
2738

انشاالله خدا یه دسته گل خوشگل بهت بده دهنشونو ببنده 😔🥰

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

روش سیاه بشه ،امیدوارم به همین زودی خبر بارداریتو تاپیک بزنی

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

برات دورکعت نمازتوحرم‌امامحسین میخونم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2706