2733
2734

خیلی غصه میخورم نزدیک ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم ورزش میکنم زنجبیل دارچین،سرکه سیب میخورم باز جواب نمیگیرم😞😣

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوراکت چقدره؟

منظم نیس راستشو بخوای چاقیم بابت شام خوردنه و هل و هوله البته الان چند ماهه هل و هوله رو کنار گذاشتم

عددش ۲و نیم ماه پیش ازمایش دادم

من با 18 کم کردم البته تحرک و ورزش مهمه داروهاتو بخوری تیروییدت ثابت میشه بعدش باید ورزش کنی وزن کم کنی

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
من با 18 کم کردم البته تحرک و ورزش مهمه داروهاتو بخوری تیروییدت ثابت میشه بعدش باید ورزش کنی وزن کم ...

افرین چه خوب.

من معلمم و تایمم منظم نیس مدرسه م چرخشیه و نمیتونم باشگاه منظم برم.

چند کیلو کم کردی؟؟؟کنارش دم نوش چیزیم میخوردی؟؟؟

2738
افرین چه خوب. من معلمم و تایمم منظم نیس مدرسه م چرخشیه و نمیتونم باشگاه منظم برم. چند کیلو کم کردی ...

من 8تا 9 شب میرم😊 صحبت کن یه هفته صب برو یه هفته عصر باهات راه میان تو دوماه 7 کیلو کم کردم 💪نه فقط هله هوله نمیخورم و برنجم کم کردم خودمو با نون و ماست و... سیر میکنم قبلش غذارو فقط میخورم که مواد غذاییش به بدنم برسه 

یه دمنوش من دراوردی😂چوب دارچین و گل محمدی و عناب میریزم تو فلاسک و میخورم توی طول روز 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
من 8تا 9 شب میرم😊 صحبت کن یه هفته صب برو یه هفته عصر باهات راه میان تو دوماه 7 کیلو کم کردم 💪نه فق ...

عالبه 👍👍👍 ای ول به پشتکارت.

من تو مجردیم انقد خوش اندام بودم ازدواج کردم از دست این شوهر که هی بیرون برد کباب و پیتزا به خوردم داد😐