2726

دو روز تو اینستا عضو شدم...با ایمیل...حتی یه پست هم نذاشتم همش مزاحمم شدن...این آخری گفت میتونم باهات تماس بگیرم...البته هیچ کدوم جواب ندادم فقط خوندم...

سوالم اینه میتونن شمارمو پیدا کنن مگه؟

اعصابم خورد شد اینستا پاک کردم...چجوری کلا اکانتم پاک کنم؟

نه شمارتو نمیتونن پیدا کنن

سرچ کن تو اینترنت راهش و حفظ نیستم 😂

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان یعنی شمارمم پیدا کردن مزاحمم میشن تلفنی؟

نه گلم پیدا نکردن

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
دیگه خیلی از اینستا بدم اومد...خیلی چندشن

نمیدونم چجوری شما رو پیدا کردن

من مورد اینجوری ندیدم زیاد

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
یه مسابقه شرکت کردم بعد این بلا سرم اومد...از این مسابقه فالو کنا

اهان پس همون بوده

2706