2726

خونریزی نداشت کمی درد بعد از اینکه اثر بی حسی رفت و تا حدودا یک هفته بعد ورم داشت اما در کل جراحی خیلی سبکی هست

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم پیوند استخوان داشتی؟

بله من هم حفره سینوسیم پایین بود و بازتر از حد معمول نیم گرم پودر استخوان دکتر استفاده کرد اصلا چیز خاص و عجیبی نیست نگران نباشید

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
بله من هم حفره سینوسیم پایین بود و بازتر از حد معمول نیم گرم پودر استخوان دکتر استفاده کرد اصلا چیز ...

سلام خانومی

یه سواال در مورد ایمپلنت داشتم..

هزینه ایمپلنتت با پودر استخوان چقد شد؟؟

مطب انجام دادی یا جای دیگه؟؟ 

ممنون از کمکت

سلام عزیزم

من حدود سه سال پیش انجام دادم دو واحد کره ای  به همراه هزینه جراحی و پودر استخوان و تمام لوازم مصرفی سر جمع چهار و نیم میلیون شد تا الآن هم خدا رو شکر راضی بودم و مشکل نداشتم

این رو بگم پیوند استخوان یا در اصل همون پودر استخوان اصلا کار بزرگ و شاقی نیست از اسمش نترسید هزینه چندانی هم نداره تو ایمپلنت هم رایجه

من تهران نیستم تو یکی از مراکز جهاد دانشگاهی انجام دادم 

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

باز هم سوالی باشه در خدمتم🌹

منم ایمپلنت کردم یکیش با پودر استخوان یکی معمولی 

حین انجام کار که اصلااااا درد نداشتم 

بعدش هم خیللللی نامحسوس 

در واقع درد نداشتم 

اصلاااا هم خونریزی زیادی نبود بعدش ....خیللللللی از تصورم بهتر بود شکر خدا 

یه کوچولوووووو لپم ورم کرده جوریکه خودم دقت میکنم فهمیدم 

هیچ کس متوجه نشد

بعد چند سال پولش جور شد تونستم ایمپلنت کنم ....اونقدرررر خداروشکر میکنم 

اگه شرایط مالیش رو دارین انجام بدید دوستان اصلاااااااا درد نداره

ولی خوب در خصوص نتیجه من نمی‌دونم چطور پیش بره چون تازه دو روز هست از ایمپلنتم گذشته ...

توکل به خدا 

اندیشه مدار ...روزگار همین است 
خونریزی نداشت کمی درد بعد از اینکه اثر بی حسی رفت و تا حدودا یک هفته بعد ورم داشت اما در کل جراحی خی ...

عزیزم پیوند استخون انجام دادین  کدوم دکتر رفتین راضی بودین ممنون میشم راهنماییم کنید دنبال یه دکتر خوب هستم 

➰پـس چـرا دائـمـاً يـكسـانـہ حـال دوران؟