2733
2739
عنوان

به سمت زندگی بهتر...

118 بازدید | 9 پست

حواس انسان از میوه و سبزیجات لذت می برد، چشم او از دیدنش و شامه از بوی آن و ذائقه از مزه گوارای میوه محظوظ می شود. میلی غریزی انسان از دیدن کشتار و خوراک های خونین متنفر است. بچه که هنوز ذائقه اشی خراب و فاسد نشده گوشت را با تنفر دور می کند و هنگامی که فرصت را غنیمت می شمارد میوه را می دزدد و به واسطه کم یابی میوه در خوراک است که به جای این خوراک خوشمزه و ساده، بچه ها حریصانه هر چه که شبیه به آن است و یا مزه آن را دارد مثل شیرینی های رنگرزی شده و قند مصنوعی به چنگ آورده ذائقه خود را فریب می دهند. این میل همان قدر طبیعی است که بچه های سگ یا گربه سریک تکه استخوان به یکدیگر غرش کرده و آن را با لذت می بلعند. اما پس از آن که به بچه انسان گوشت خورانیدند گوشت خوار می شود

غذاهای گوشتی تاثیر بسیاری بر خلق خوی خشن و پرخاشگرانه و جنگ های امروزی ما دارن ، اگر همه ادم ها به گیاهخواری روی بیاورند سرنوشت انسان و بشر تغییر خواهد کرد....

.

البرت انشتین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از گوشت خيلي بدم مياد گياهخوارم😊

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2728

نه عزیزم هم بچه خواهرم هم خواهر شوهرم لب به میوه نمی زنن....از اول.....ربط نداره ...به ذاقیه ذاتیه ...بعدم اگر ادم نباید گوشت می خورد پس چرا دندوناش این شکلی شد؟ خوب مثل اسب یا گاو یکدست میشد اگه قرار بود گیاه خوار باشه

نه عزیزم هم بچه خواهرم هم خواهر شوهرم لب به میوه نمی زنن....از اول.....ربط نداره ...به ذاقیه ذاتیه . ...

شما با همین دندونت میتونی ی گاوو گاز بزنی؟؟؟ شما با همین دندونت میتونی میورو گاز بزنی ، چ ربطی داره اخه!!!! دندون! 

فرم دندونت به ابتدای بشر برمیگرده ک هیچ ابزار برنده ایی نداشته و مثل میمونها میوه های سختو میخورده

خوشحالم عزیزدلم    

ولى واسه غذا خوردن خيلي مشكل دارم ، ناهار اصلا خيلي كم پيش مياد بخورم ، چون بيشتر غذاها توش گوشته ، عروسي هم كه برم نمى تونم شام بخورم چون اكثرا شامشون مرغه😕 مامان بابام هم كلي باهام دعوا مى كنن كه چرا گوشت نمى خورى😑 فقط سيب زمينى و اينجور چيزا مى خورم واسه ناهار و شام🙄

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2738
ولى واسه غذا خوردن خيلي مشكل دارم ، ناهار اصلا خيلي كم پيش مياد بخورم ، چون بيشتر غذاها توش گوشته ، ...

واااای کلی غداهای خوشمزه هست عزیزم ، اگه خواستی درخواست دوستی بده من بهت میدم

واااای کلی غداهای خوشمزه هست عزیزم ، اگه خواستی درخواست دوستی بده من بهت میدم

باشه مرسى🤗