2737
2739
عنوان

ضربه به شکم در بارداری

646 بازدید | 20 پست

دوستان من الان اومدم از پله خونه بیام پایین پام لیز خورد و چند تا پله افتادم . بچم الان تکون نمیخوره . دکترم هم نیست اورژانس هم برم ۵-۶ ساعت دیگه نوبتم میرسه. راهکاری دارین ببینم بچه سالمه یا چیزیش شده ؟ هفته ۲۷ هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ضربه محکم بود خیلی دردت گرف ؟حالا اگ امشب تکون خورد انشاالله بازم ی ب دکترت بگو شاید سون  لازم باشه

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

اولا شیرینی بخور

دستتو بذار رو شکمت بشمار تکوناشو

درضمن  با یه صربه چیزی نمیشه .

آب که ازت نیومده یا خون

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

واسه من هم پیش اومد ماه هفتم یا هشتم بودم نصف شب پام گیر کرد به صندلی خوردم زمین بعدش تکون نمیخورد بچه خیلی نگران شدم یه تکون ریز خورد دیگه خبری نشد کسی رو هم بیدار نکردم خوابم برد باز صبح تکون نمیخورد سریع رفتم مرکز بهداشت صدای قلبشو برام گذاشت خیالم راحت شد

اولا شیرینی بخور دستتو بذار رو شکمت بشمار تکوناشو درضمن  با یه صربه چیزی نمیشه . آب که ازت ن ...

اصلا تکون نمیخوره. نه آب نه خون ولی تو سه هفته قبل دوبار خونریزی دادم

2706