2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از این پابند ای بافت خریدم قشنگه؟ کسی داره راحته؟

خیلی نازه عزیزم از کجا خریدی منم میخام

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜
2728
پابندمنوببينين

خودت ساختی؟

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜
چه جالب حتى يادم نمياد اين تاپيک مال چه وقتيه...بله خواهرشوهرم درست ميکنه

😂😂❤❤❤عزیزم خیلی خوبی 😘😘همین که جواب دادی

😂😂❤❤❤عزیزم خیلی خوبی 😘😘همین که جواب دادی

اره البته داعم هم که تو سايت نيستم فقط اين موقع هاميام دقت کنى اونى پستم هم مال اين وقتاس  توچطور پيداکردى اين تاپيک رو

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
اره البته داعم هم که تو سايت نيستم فقط اين موقع هاميام دقت کنى اونى پستم هم مال اين وقتاس   &nb ...

هیچی میخواستم ببینم پابند نقره و تیتانیوم هم هست یا همه طلا هستن