2733
2734

[QUOTE=102508639]عزیزم چن وقته اقدامی؟[/QU

۲ساله ...۲بارهم آی یوآی کردم نگرفته وکلی هم داروخوردم خسته شدم خواسم دکترم عوض کنم گفتن برویه مرکزناباروری بهتره وخوب رسیدگی میکنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم دوسال صبر کردی دوماه دیگم صبر میکنی؟

منم مشکل تو رو داشتم! تازه من اصلا پریود نمیشدم مگه اینکه پروژسترون میزدم! 

فقط دو بسته قرص روکین خوردم ماه بعدش حامله شدم!!!!!

تازه اصلا باورم نمیشد حامله باشم هشت تا بی بی چک انواع ماکا رو خریدم تست کردم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728

قرص روکین مثل بقیه ی قرصای جلوگیریه ولی برا درمان کیست های ریز عالیه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
عزیزم دوسال صبر کردی دوماه دیگم صبر میکنی؟ منم مشکل تو رو داشتم! تازه من اصلا پریود نمیشدم مگه اینک ...

یعنی الان صبرکنم؟چیکارکنم؟قرص روکین براچی خوبه؟دکتربهت داد؟من تنبلی شدیددارم البته پریودم روتنظیم کردم خداروشکرولی تخمکهام خیلی کوچیکه اماماه پیش که ای یوای کردم۲۳ و۲۰و۲۱ بودن ولی نگرفت البته شوهرمم سالمه ومشکلی نداره خداروشکر

یعنی الان صبرکنم؟چیکارکنم؟قرص روکین براچی خوبه؟دکتربهت داد؟من تنبلی شدیددارم البته پریودم روتنظیم کر ...

تو هم دوبسته قرص روکین بخر دوماه بخور ! امیدوارم مث من جواب بگیری! ولی اگه نشد بعد برو مرکز ناباروری

2738
قرص روکین مثل بقیه ی قرصای جلوگیریه ولی برا درمان کیست های ریز عالیه

البته من اوایل ازدواجم ۳سال پیش یه بارداری بدون دکتر وداروداشتم تو۴ماهگی سقط شدپس هم بود ولی بعدش تشخیص تنبلی وپلی کیستیک دادن

الان نی نیت به دنیا اومده؟؟

اره شیش ماهشه

روکین رو دکتر شاه منصوری بم داد

قرصه قیمتش چنده؟بدون نسخه میدن داروخونه ها؟

اره قیمتی نداره نهایتا ده پونزده تومن

2706