2733
2734

دو شبه پشت سر هم بختك يا همون فلج خواب ميگيرم بعد ول ك كرد دوباره ميگيره ديوونه شدم منم خودم كمبود خواب دارم اينم باعث شده همون دو سه ساعتمم زهر بشه خوابيدنم به پهلو هم ميخوابم بي فايدس اگه كسي تجربه اي داره كمك كنه

منم داشتم یه مدت تت میوفتاد روم چهار قل میخوندم تو حواب و بیداری

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيز من چن وقته تو خواب، يجوري ميشم بين خواب و بيداريه، انگار تو مغزم برق وصل ميشه و قطع، يني اين بختكه؟ 

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

قبل خواب 4قل روچندباربخون.پتورو توصورتت ننداز.

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2738
عزيز من چن وقته تو خواب، يجوري ميشم بين خواب و بيداريه، انگار تو مغزم برق وصل ميشه و قطع، يني اين بخ ...

احساس قفل شدن ب ادم دس ميده كلا نميتوني هيچ حركتي كني ن ميتوني داد يزني چند ديقه طول ميكشه ببشترهم بين خواب و بيداري اتفاق ميفته اما مغزت كاملا روشن و هوشياره فقط چشات باز نميشن

من هم چندشبه خیلی ترسناک اینجوری میشدم خیلی میترسیدم.قران میزارم بالاسرم دیگه.سوره سبا رو هم نوشتم با سنجاق زدم روی لباسم خداروشکر دیگه راحت میخوابم

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟