2726
عنوان

بنظرتون به خواهر شوهرم بگم؟؟؟

331 بازدید | 17 پست

بچه ها من خواهرشوهرم خوبه بدی نکرده بهم وقتی میبینمش یا میرم پیشش کلا اوکی هستش،ولی یک ساله ازش دلخورم، من تو خونه تنهام الان که بچه دارم هیچ ولی حامله هم بودم سر نمی زد بهم سرش شلوغه ولی همیشه با دوستاشه یا زنگ میزنه بهشون اما بمن نه،بچمو میبینه غش میکنه براش ولی یه بار یه زنگ نمیزنه حالشو بپرسه.حتی خونه دوستش تو یه شهر دیگه هم میره ولی یه بار بمن گفت وای خونتون دوره! 

منم دیگه یه مدته بهش زنگم نمیزنم

حالا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخدا یه وقتایی اینقد غصه میخورم چون من اینجا با کسی هم رفت و آمد ندارم.به شوهرم میگم اونم میگه ولش کن اصلا چیکارش داری،ولی میترسم خواهر شوهرم تازه برعکس اون از من دلخور بشه 

چقدر ادما متفاوتن باهم یکی تایپیک میزنه انقدر خواهرشوهرم فضوله هی میاد خونه ام ببینه چه خبره هی زنگ میزنه یکیم اینجوری ناراحت چرا زنگ نمیزنه نمیاد 

ولی در کل بعضی ها اخلاقشون اینطور هست زیاد اهل تلفن نیستن من خودم نمونه بارزش

منم خواهر شوهرم باهام چندتا کوچه فاصله داره ولی ماهی یکبار خونه پدر شوهرم میبینمش اونم شاید ببینمش

با همم مشکلی نداریم من با دوستای خودمم اونم با دوستای خودش

ولی مناسبتارو همیشه به هم تبریک میگیم اونم با کامنت زیر پست یا استوری همین 

از هم دلخورم نمیشیم با جاریمم همینطورن ولی جاریم شاکیه چرا نمیاد به بچه م سر بزنه 😐من واقعا فاز بعضیارو نمیفهمم 

چقدر ادما متفاوتن باهم یکی تایپیک میزنه انقدر خواهرشوهرم فضوله هی میاد خونه ام ببینه چه خبره هی زنگ ...

آخه اون همش به اینو اون زنگ میزنه برعکس من خودم اهل تلفن نیستم. کلی رفت و آمد داره فقط واسه خونه داداشش وقت نداره؟ اصلا سرنزنه زنگم نمیتونه بزنه؟

2706