2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ملاج پسر من بسته شده    

مطب آقای دکتر خیراندیش رو پیدا کنید (از طریق کانال شون که براتون گذاشتم)  یا توی اینترنت سرچ کنید    >  حضوری پسرتون رو ببرید ایشون معاینه بکنند
ایشون خیلی عالی هستن       ان شالله که پسرتون  خوب میشه        نگران باشید   با خاطر جمع پیش ایشون برید

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2728
لاغر همون کوچیکه؟ هردو متاسفانه تشنج داره ک معلوم نیس از چیه

آره همون کوچیک منظورمه. خوب عزیزم وقتی یچه میکروسفاله اکثرا تشنج داره دیگه. ینی چی نفهمیدن. بیار تهران دکتر. اکثر بچه هتی مسکروسفال مشکل مغزی دارن و تشنج میشن که باید با دارو کنترل شه

من پسرم تا پارسال همش سردی میخورد.و جالب اینه علاقه شدید به لبنیات و چیزهای سرد داره.که از پارسال وقتی فهمیدم طبع گرم و سرد رو باید رعایت کرد خدا رو شکر منم تا الان رعایت میکنم و گوش شیطون کر پسرم تشنج نداشته.

پسر منم سه سالشه یه بار بد مریض شد تب شدید داشت تشنج کرد وای داشتم دیونه میشدم خیلی این دکتر و اون دکتر بردمش آخر ناامید از همه جا رفتم پیش دکتر یار احمدی خدا خیرشون بده با تشخیص و داروهایی که تجویز کردن پسرم خیلی بهتر شده و الانم تحت نظر ایشونه 

شمارشونو میذارم اگه خدایی نکرده کسی با این مشکل رو به رو شد برید پیش دکتر یار احمدی  ۰۹۳۰۶۴۸۷۸۷۸ 

عزیزم من برای درمان صرع دکتر ناصر مهربان رو میشناسم واقعا دکتر خیلی خوبیه و همیشه سعی میکنه با علم روز آشنا باشه و طبق همون ها دارویی تجویز کنه

الان من داروهام تموم شده برای اینکه تو این شرایط کرونا می ترسم برم به صورت انلاین ویزیت میشم و خداروشکر خیلی خوبه و اصلا برام فرقی با حضوری نداره چون دکتر مهربان واقعا انرژی میزاره 

من لینک مشاوره آنلاین که انجام دادم میزارم برات شاید تو هم خواستی میتونی تحقیق کنی بعد بری 

https://mavarateb.com/drmehrabann

فنوباربیتال ممکنه افت بزنه؟ آخه این که عقلش نمی‌رسه بگم آب کن خالی کن عزیزم گرمی چ ربطی د ...

سلام خوبی هستی بچت خوب شد داروشو قطع کردی؟؟؟

فقط دو هفته تا تولد گل پســـرم مونده خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت..کمکم کن بتونم از پس مادربودن بر بیام🌹🌹💕💕

واسه خیلی از بچه ها تشنج تو کوچیکی پیش میاد . خواهر زاده م هستی وقتی بچه بود یهو تشنج کرد خواهرم ک تعریف میکرد خدامیدونه چ استرسی داشتیم. ولی خداروشکر خوب شد . داروهاشو ب موقع مصرف کرد همه رسیدگی هاشو به موقع همونجوری ک پزشک خواسته بود انجام داد خداروشکر الان خانومی شده برا خودش حالشم خوبه خوبه. یکی از بهترین جاهایی ک بچتونو میتونین ببرین کلینیک ارمغان هست ک تو جنت آباده آدرس سایتشو میذارم همه اطلاعاتی ک میخواینو میتونین از سایتشون بردارین. ایشالا ک کمکی بشه واسهاونایی که بچشون مشکل داره. کلینیک ارمغان

2706