2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم اگ بچه ات صرع داره . حتما تحت نظر یک دکتر خوب بذارش . دور از تنش و فشار عصبی . و اینکه گرمیجات ب بچه ات خیلی بده .

مثلا گردو و خرما و عسل  و زنجبیل . اگ ماست و خیارو و.... میخوره پشتش حتما گرمی بده بخوره  و امکان داره تو دهنش بخاطر مصرف داروها آفت بزنه ک  سعی کن  اب بدی بهش و بگی اب رو تو کل دهنش بچرخونه و بعد قورت بده یا بریزه دور و رب انار داخل دهنش بچرخونع 

عزیزم اگ بچه ات صرع داره . حتما تحت نظر یک دکتر خوب بذارش . دور از تنش و فشار عصبی . و اینکه گ ...

فنوباربیتال ممکنه افت بزنه؟

آخه این که عقلش نمی‌رسه بگم آب کن خالی کن

عزیزم گرمی چ ربطی داره به تشنج؟

میشه بیشتر توضیح بدی؟

2714
علتش معلوم شده چیه؟

نه دکتر گفت باید تحت  درمان باشه.۴بار تشنج کرد ت این سالها هر ۴بار هم موقع خواب بود و با یه صداییی ترسیده.مثلا پارسال تابستون از صدای اجرهاییی که مشت خونه داشتن خونه رو درست میکردن ترسید صبح ساعت ۹ بود.یا یه بار تو ماشین خواب بود ما همه دست جمعی خندمون گرفت این ترسید و تشنج کرد 

فنوباربیتال ممکنه افت بزنه؟ آخه این که عقلش نمی‌رسه بگم آب کن خالی کن عزیزم گرمی چ ربطی د ...

عزیزم  خیلی چیزا ب طبع بدن برمیگرده . تو طب سنتی  یکی از عوامل ایجاد صرع سردی بیش از حد بدنه ...  سردی بدن و مصرف سردی جات رو عامل ایجاد صرع میدونن  و واقعا هم بی تاثیر نیست 

در حالی ک تو علم پزشکی   صرع  ب بیماری گفته میشه  در اثر تخلیه بار الکتریکی بدن ب طور ناگهانی از بدن صرع  اتفاق میفته ک امکان داره یا با لرزش بدن یا غش کردن یا بهتر بگم بی هوشی موقت ایجاد شه .... ک فرد   امکان داره قبل اون اتفاق  رو یادش نباشه . بهتره بعد ازاون اتفاق درباره اش با فرزندتون صحبت نکنید  و فقط ب حالت ریکاوری قرارش بدید و  ی نوشیدنی شیرین بهش بدید و بعد انتقالش بدید مراکز درمانی ما در خانواده دو بیمار داریم ک صرع دارن . برادر و برادر زاده ام . البته با رژیم غذایی و کم کردن میزان خیره شدن ب تلوزیون و گوشی و تنظیم خواب و خوراک  خوب شدن . برادرم دوساله قطع دارو شدن و برادر زاده ام دو ماهه  دارن دارو استفاده میکنن 

این نظر  آقای دکتر خیر اندیش ه      (ایشون بسیار عالی هستن)            اگر می خواید بدونید چقدر کارشون عالی این کیلیپ رو دانلود کنید و تا آخر ببینید   اینجا کیلیک کنید

درمان اطفالی که دچار صرع تشنج و فلج مغزی شده اند🔶

💎با دکتر خیراندیش💎

روغن مالی ملاج سر نوزاد تا قبل از ۲سالگی با روغن سیاه دانه و روغن بادام تلخ هفته ای یکی دو بار ( قبل از تشکیل کامل ملاج سر ) این کار باعث رشد مغزی بهتر شیر خوردن آرامش بخشی و رشد جسمی اطفال می شود .
----------------------------------------------------------------------
https://t.me/hakimkhirandish/2757
به این پست هم یه نگاهی بندازید  یه کیلیپ  چهار دقیقه ای هست 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
عزیزم  خیلی چیزا ب طبع بدن برمیگرده . تو طب سنتی  یکی از عوامل ایجاد صرع سردی بیش از ...

یعنی تو طب سنتی تخلیه بار الکتریکی رو قبول ندارن ؟ 

بله پسر من یه سره آب از دهنش میاد گلوش خلط داره 

چون طبع من بلغمه و شیر میدم بهش

هر چی هم گرمی میخورم لعنتی بازم خوب نمیشم

2706