2726
عنوان

خانومای وارد به حساب و کتاب 😍❤👌

300 بازدید | 30 پست

خانوما مسخرم نکنید ولی من واقعا توی این مورد موندم 

من امسال میرم دانشگاه ازاد 

ترمی ۱ میلیون و ۲۰۰شهریه دانشگاهمه

هر ترم ۳۰۰ پول خوابگاهمه

و غذا و.....

امشب مامانم گف که فکراتو کن 

یا ماهیانه ۴۰۰ بگیر و خودت جمع کن و همه خرجات با خودت 

یا ی پولی در حد ۸ میلیون بزاریم تو کارتت دیگه خودت ببین باهاش چیکار میکنی سودشو بگیر 

من موندم چیکار کنم

شهریه 

خابگاه

غذا 

بیرون رفتن با بچها

لباس و کرم و لوازم ارایشی و...

تروخدا بگید چیکار کنم 

🖤

بفکر کار پاره وقت باش پس

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ماهیانه بگیرم ؟؟ یا ی پول بگم بزارن تو حسابم؟؟ اگ ماهیانه چند خوبه ؟؟ چجوری مدیریت کنم من اصن بلد ...

وام دانشجویی میدن بگیری؟ من بودم یکجا میگرفتم 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
ماهیانه بگیرم ؟؟ یا ی پول بگم بزارن تو حسابم؟؟ اگ ماهیانه چند خوبه ؟؟ چجوری مدیریت کنم من اصن بلد ...

ب نظرم ماهیانه بگیر...

اولاش یکم سخته

اما راه میفتی...

درضمن ۴۰۰ کمته!

چون پنشجنبه جمعه ها غذا صبحانه نهار شام باخودته!

يَا غِيَاثَ مَنْ لَا غِيَاثَ لَهُ🌻

من نمى دونم الان چه راهكارى بدم، اما خيلى خوب بلدم پول جمع كنم. خونه ى پدرم اينجورى نبودم، چون خداروشكر هميشه هرچى ميخواستيم بوده، اما از وقتى ازدواج كردم، يه جورى جمع ميكنم كه همسرم كلى ذوق ميكنه. 

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
اصلا اجازه نمیدن ولی اخه بخام یواشکی ام ی کاری کنم اصن کاری نیس نمیتونم ظهر تا شب برم مثلا منشی اصن ...

کار ترجمه، تایپ، ازین کارا که خونه انجام بدی و فقط تحویل بدی

یا تدریس به ابتدایی ها 

اصلا اجازه نمیدن ولی اخه بخام یواشکی ام ی کاری کنم اصن کاری نیس نمیتونم ظهر تا شب برم مثلا منشی اصن ...

کارای تایپ اگه بتونی پیدا کنی خیلی خوبه برات...

غیر حَوری تو ساعات بیکاریت تو خابگاه کار میکنی

حتی ماهی ۱۰۰تومن بدنت خوبه

يَا غِيَاثَ مَنْ لَا غِيَاثَ لَهُ🌻
چجوریه وامش  من اصن به اینا وارد نیسم  وامش چنده بعد باید برجی چند بدممم

زمان ما تا حالا فرق کرده.برو قسمت امور مالی بعد صندوق رفاه.بگو میخوام وام بلند مدت و کوتاه مدت بگیرم.بلند مدتو بعد از پایان تحصیل پرداخت میکنی به صورت قسطی.کوتاه مدتم قسط بندی میکنی...مبلغم اونا بهت میگن...مثلا یک تومن با سود دو درصد یا چهار درصد برات پرداخت میکنن

2706