2737
2739
عالیه من از بچگی عاشق دوچرخه سواری بودم  الانم دوتا بچه دارم ولی پارک بریم حتما ی دور دوچرخه می ...

من فکر کردم باید کوچیک باشی تا یاد بگیری

اخه هرکیو میشناسم از بچگی بلده ☹️

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
من فکر کردم باید کوچیک باشی تا یاد بگیری اخه هرکیو میشناسم از بچگی بلده ☹️

ن باو..بدون کمکی تمرین کن... ی بار بتونی تعادلتو نگه داری بقیش حله

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب جلوی چشم تمرین نکن که به غرورت بر بخوره کجا میخوای سوارشی؟ خوشبحالت من دلم خیلی میخاد یادبگیرم ...

باید برم یه جای خیلیییی خلوت 😂😂

راستش دو سه شبه میرم دور دریاچه پیاده روی میبینم دخترا همه با دوچرخه ان خیلی خوش میگذره بهشون منم دلم خواست 

من فکر کردم باید کوچیک باشی تا یاد بگیری اخه هرکیو میشناسم از بچگی بلده ☹️

منم بچگی برا خودم دوچرخه سواری بودما ولی چند سال ک ازدواج کردم دیگه ازش غافل شدم الان بعد چند سال شروع کردم اوایل اصلا فرمون دستم نبود ولی کم کم راه افتادم 

2731
منم بچگی برا خودم دوچرخه سواری بودما ولی چند سال ک ازدواج کردم دیگه ازش غافل شدم الان بعد چند سال شر ...

واااییی منم خیلی ذوق دارم کاش زود یاد بگیرم

2738
اره داره اما قضیه اینجاس که تو نیستی😐

نکته خوبی بود 😂 ولی تنهام کیف میده 

من هی به این و اون میگفتم هرکی یه ادا درمیاورد اخر خودم تک و تنها رفتم دیدم چقدر خوبهههه 

2706