2733
2734
عنوان

اگه چه تلخه اما💔

183 بازدید | 7 پست

به کسی بیشتر از دو بار زنگ نزن...

و به پیام دادن ادامه نده...

کجایی؟؟؟؟ نگرانت شدم!!!

کافیه یه بار بفرستی!!

با هیچ کس بیشتر از یه بار زمانی که آنلاینه چت نکن!!!!

اگه میخواست باهات حرف بزنه سرگرم یکی دیگه نمیشد..‌.

دنبال اونایی که یهویی بدون مقدمه رفتن نرو!!!!

اگه میخواستن پیشت میموندن...

به کسی اصرار نکن که به صحبت کردن با تو ادامه بده!

چون اگه میخواست خودش باهات صحبت میکرد...

به کسی که فروختت "هیچ وقت" فرصت برگشت نده!

تو """"بازیچه"""" دست هیچ کس نیستی.

با کسی که بهت بدی کرد...

به خاطر اینکه دوسش داری به آسونی آشتی نکن!!!

چون اون مقصره و اشتباه کرده

اگه قدرتو میدونست در حقت بدی نمی‌کرد.‌‌..

می‌دونم سخته😢

ولی باید قلبی قوی و شخصیتی قوی تر داشته باشی

تا انقدر اشکتو در نیارن 😢

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه روزی سه بار به من اینارویادآوری کنی؟😅

به شرط اینکه توم روزی سه بار به من یادآوری کنی😉😘

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
با این اوصاف زیر بار کینه له میشیم😒

نه چرا کینه 

فقط ولش کن بهش فکر نکن دنبالش نرو

2738