2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان هفت هفته هستم  آگه دست ی نوک سینه م بزنم حس می کنم کمی درد می گیره  از اول ش هم ...

من فقط یک دوره ال دی خوردم از اونموقل دیگه موقع پریودی سینه هام حساس نشدن

2738

خانما من واژینیسموس داشتم،اولین رابطه ام بعد سه سال از ازدواجمه،یعنی دقیق عید غدیر هفته ی پیش،۱۲مرداد تاریخ پریود قبلیمه....

الان شدید دل درد دارم و کمر درد،تکرر ادار هم دارم،به طوری ک تو یه ساعت دوسه بار میرم دستشویی...بنظرتون ممکنه باردار باشم😔سینه هامم حساس نیستن فقط خیلی بیحالم دوست دارم همش ولو شم....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

اخه عزیزم چه سوالیه

به اندازه تمااااام زن های دنیا حالت ها و نشونه های قبل حاملگی و حاملگی وجود داره که هیییییچ کودوم 100% نیس اخه چرا بیخودی میشینین به علایم فک میکنین عزیزای من

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
خانما من واژینیسموس داشتم،اولین رابطه ام بعد سه سال از ازدواجمه،یعنی دقیق عید غدیر هفته ی پیش،۱۲مردا ...

منم همن علائما دارم ولی سینه درد اصلا قبلنا نزدیک پریودیم داشتم

خیلی نگرانم بخدا دیگه طاقت انتظار ندارم 

عزیزم خواهش میکنم به علایم نه دلخوش کن نه نامید بشو

ملاکت پریود شدن و یا اگ نشد جواب ازمایش باشه فقط و فقط

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
منم همن علائما دارم ولی سینه درد اصلا قبلنا نزدیک پریودیم داشتم

الان بنظرت بارداریم😂

من هم گریه م میادم هم خندم....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2706