2733
2734

سلام عزیزان ممنون که توجه کردین 

راستش ظهر اومدم بالای کمد جا لحافتی رو مرتب کنم یه ماهیتابه سایز بزرگ که تو جعبه بود رو گذاشته بودم رو کالسکه دختردو سال ونیمم اونم مثلا اومد بمن کمک کنه تا کارتون رو برداشت ماهیتابه از تهش دررفت و تیزیش خورد رو ناخن شصت پاش و کبود وخون مرده شد یه کوچولو هم  پاش خونی شد 

حالا از ظهر کلافم کرده از بس گریه و بی تابی داره 

میشه بگین چیکار کنم اروم بشه خداخیرتون بده

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

شربت استامینوفن بهش دادم

یکمم دنبه با زردچوبه بستم به انگشتش 

😢😢 هنو داره نق میزنه وگریه میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم کاش یه سر میبردی درمانگاه ...

نشکسته باشه ...دورازجونش 

یکم زردچوبه و تخم مرغ سفیده 

رو مخلوط کن بزار روش ببند ...

یا یخ بزار با کیسه فریزر یا پارچه ای ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

شاید استخونش آسیب دیده 

وگرنه نباید این‌همه گریه کنه 

حتما عکس بگیرید 

شاید مو برداشته

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
عزیزم کاش یه سر میبردی درمانگاه ... نشکسته باشه ...دورازجونش  یکم زردچوبه و تخم مرغ سفیده&nbs ...

زردچوبه گذاشتم بادنبه 

نمیدونم بخدا شوهرم اگه قبول کنه خوبه

زردچوبه گذاشتم بادنبه  نمیدونم بخدا شوهرم اگه قبول کنه خوبه

اخه میگی بچه آروم نشده پس درد داره 

درد یه ساعت دو ساعت نه اینکه از ظهر تا حالا 

وای الهی بگردم 😢

ببین این ناخنش میوفته یه جدید در میاد ...

ببر دکتر بایددارو بگیری که ناخن عفونت نکنه ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اخه میگی بچه آروم نشده پس درد داره  درد یه ساعت دو ساعت نه اینکه از ظهر تا حالا  وای اله ...

جدی عزیزم باید داروبدم؟

ای خدا اخه یه شوهر لجباز دارم که هرچی میگم میگه چیزی نیس دکتر لازم نیس😢یه کبودیه خوب میشه

جدی عزیزم باید داروبدم؟ ای خدا اخه یه شوهر لجباز دارم که هرچی میگم میگه چیزی نیس دکتر لازم نیس😢یه ...

داروخانه برو 

عکس رو نشون بده دارو بگیر بگو سن بچه رو ...این عفونت کنه مجبوری ببری جراحی که ناخن رو بکشن 

پس دارو بدی خودش یا خوب میشه گوشت میگیره زیرش ...یا میوفته اروم اروم میاد جلو ناخن جدید درمیاد ...

داروخانه برو  عکس رو نشون بده دارو بگیر بگو سن بچه رو ...این عفونت کنه مجبوری ببری جراحی که نا ...

الهی خیر ببینی که گفتی

واقعا تجربه ای دراین مورد نداشتم 

انشالله خدا گره از کارت باز کنه

عزیزم 😢 ناخنش می افته

کارخوبی کردی زردچوبه زدی اگه درد داره یخ بپیچ تو حوله بزار رو انگشتش تا 5 بشمار بر دارتا5 بشمار دوباره بزار، یخ ورم و دردشو کم می کنه ولی بچه است مراقب باش پوستش نسوزه قرمز شد بزار قرمزیش رفع شه دوباره بزار

عزیزم 😢 ناخنش می افته کارخوبی کردی زردچوبه زدی اگه درد داره یخ بپیچ تو حوله بزار رو انگشتش تا 5 بش ...

مرسی از راهنماییت مهربونم 

خداروشکر همون دنبه و زردچوبه کمک کرد بچم اروم شد 

خیلی ممنون 

2706