2726
عنوان

دیگه خسته شدم از بچه داری😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 86 پست

ب شوهرت بگو دو ساعتی ببرشون بیرون ! پارکی ..خونه اشنایی

تو این دو ساعت یخورده استراحت کن

واقعا سخت هست توواین دوران .ادم خودش عصبی هست دیگه بچه ها هم اذیتت کنن بدتر میشه حالت.

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری،منم دوقلو پسر دارم،ولی خب دستم اومده زندگیم،همش میبرمشون دنیای بازی و استخر و پارک و با ماشین خودم دور دور یا پیاده خرید،خیلی خوبه خونه افسردم نمیکنه،امامزاده صالحم میبرمشون،ببر شون بیرون،بچه ها بیرون خیلی آرومترن

2728

الانم اگر دوچرخه یا اسکیت دارن پاشوببرشون توحیاط یاکوچه بازی کنن یه کم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
انقدر بدم میاد یکی بخواد بچشو از سرش وا کنه نگهداری شما وظیفه ی شماست نه مادرشوهر یا مادرتون یا هرک ...

این چه حرفیه چه اشکالی داره مادرا هم چند ساعت فقط برا خودشون باشن اینجوری آدم افسرده میشه و حتی نمیتونه برا بچش درست و حسابی مادری کنه! 😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
پیش مادرشوهرت اینا نمیرن؟ عادت ندارن بهشون؟

نه زیاد.یه پنج دیقه میرن پیششون دوباره میان پیشم.وقتایی زیاد میمونن پیش خانواده شوهرم که منم هستم.وچون من حضوردارم میمونن

دختر منم سه سال سه ماهش  خیلی حرف میزنه و شیطون  به شوهرم‌ گفتم بزار باردار بشم یکی بیاد ...

چه شوهر دانايي😀ولي گذشته از شوخي،بعنوان تك فرزند ميگم كه تك فرزندي اصلا خوب نيست و جنايته دوست عزيز.

انقدر بدم میاد یکی بخواد بچشو از سرش وا کنه نگهداری بچه ها وظیفه ی شماست نه مادرشوهر یا مادرتون یا ...

من نمیخوام وابکنم....ولی هرامی ی لحظه هاییو واسه خودش میخواد.من گفتم شده هفته ای ی روز.اصلا نه.ماهی یه روز..این واکندنه؟؟

این چه حرفیه چه اشکالی داره مادرا هم چند ساعت فقط برا خودشون باشن اینجوری آدم افسرده میشه و حتی نمیت ...

مادرا یه عمر خودمو بزرگ کردن.الان اصلا وظیفه ای به گردن ندارن که نوه نگه دارن.اگرم کمکی کنن لطفشونه نه وظیفشون

خودمم یه خواهر دارم دوتا بچه ی شر و شیطون داره مدام به مادرم غر میزنه که بچه هامو نگه نمیداری چندروز من راحت باشم.در حالیکه مادرم کمر درد و زانو درد شدید داره و به زور از پس کارای روزمره ی خودش برمیاد

ب نظرم قبل بچه اوردن باید ب اینا فک میکردی..الانم ی کلاسی ثبت نامشون کن وخودتم برو یوگا

ی سری چیزا هست تالمسشون نکنی نمیفهمی که چقدر ممکن ضربه زننده باشن.مث همیشه درکنار بجه ها بودن.

چه شوهر دانايي😀ولي گذشته از شوخي،بعنوان تك فرزند ميگم كه تك فرزندي اصلا خوب نيست و جنايته دوست عزيز ...

تو این دوره زمونه بهتره یکی باشن تا آدم شرمنده اشون نشه بچه هستن هزار تا خرج دارن 

من دلم بچه میخواد  اما فکر که میکنم میبینم همین فعلا بسه

🤗
2706