1472
1411
عنوان

دیگه خسته شدم از بچه داری😭😭

597 بازدید | 86 پست

دوتاچسر چهار وپنج ساله دارم.فضول وبازیگوش.از طرفی حساس.خدا نکنه جدی سرشون داد بزنم.خیلی ناراحت میشن.منم خستمه خیلی.درسته باخانواده شوهرم تویه خونه مشترک زندگی میکنم وکتر خاصی واسه بچه هام نمیکنن.مادرمم زن بزرگیه نمیتونم بچه هامو بزارم پیشش.خیلی خستم.دلم میخواد هفته ای ی روز واس خودم داشته باشم.یه روزی یکی دوساعت.نیست اصلا‌همش خرابن روسرم.دوروزه پ شدم.نه راحتی نه ارامش الانم عصبی شدم ب شدت.از اتاق فرستادمشون بیرون.خیلی حرف میزنن.بخدا ناشکری نیس وای خب به کی بگم....خستممممممم

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

هفته ای دو ساعت ببر مهد اتاق بازی بذارشون 

یا کلاس ورزش بنویس 

اینجوری از بین میری که ..

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

از مهر بفرستشون مهدکودک

دوتاهم هستن هوای همو دارن حداقل نصف روز راحتی

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

وای خدا نکه روزی منم اینجوری بگم،همیشه از این روز میترسیدم 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
8

دومی ناخواسته بوده؟؟

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

منم همینطورم.انقد بچه هام بازیگوشن...اصلا حرف گوش نمیکنن.گاهی میگم کاش نداشتمشون....ولی بعد زودی توبه میکنم نکنه ناشکری کرده باشم.خدا بچه هامو بگیره ازم......ولی واقعا اعصاب واسه آدم نمیزارن

جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی
1476

ب شوهرت بگو دو ساعتی ببرشون بیرون ! پارکی ..خونه اشنایی

تو این دو ساعت یخورده استراحت کن

واقعا سخت هست توواین دوران .ادم خودش عصبی هست دیگه بچه ها هم اذیتت کنن بدتر میشه حالت.

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!

حق داری،منم دوقلو پسر دارم،ولی خب دستم اومده زندگیم،همش میبرمشون دنیای بازی و استخر و پارک و با ماشین خودم دور دور یا پیاده خرید،خیلی خوبه خونه افسردم نمیکنه،امامزاده صالحم میبرمشون،ببر شون بیرون،بچه ها بیرون خیلی آرومترن

الانم اگر دوچرخه یا اسکیت دارن پاشوببرشون توحیاط یاکوچه بازی کنن یه کم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1450