2726

موقع حرف زدن گلوم درد می‌کنه.میگن رفلاکس باعث میشه حنجره ام آسیب ببینه.به نظرتون عکس رنگی برم؟مشکل جدیه؟تجربه کی داره

من هفته پیش کل تارهای صوتیم تحت تاثیر رفلاکس قرار گرفته بود . وای که چقدر اذیت شدم . صدام کلا گرفته بود .

این هفته حالم  بهتر  شده .

دکتر گفت بخاطر بارداریه رفلاکسم

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چکارکنم؟رنگ عکسی برم

پیش متخصص یا فوق تخصص گوارش برو دلایل مختلفی میتونه داشته باشه، ولی اگر باکتری و... نبود و میخواست با دارو اسید معده تو کم کنه حتما از طب ایرانی استفاده کن، من خیلی نتیجه گرفتم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
پیش متخصص یا فوق تخصص گوارش برو دلایل مختلفی میتونه داشته باشه، ولی اگر باکتری و... نبود و میخواست ب ...

چکارمیکردی؟گفتن رفلاکسه ولی خاستن از تار های صوتی عکس رنگی بگیرم برا احتیاط

چکارمیکردی؟گفتن رفلاکسه ولی خاستن از تار های صوتی عکس رنگی بگیرم برا احتیاط

من یک مدت زیاد درگیر ورم و درد معده بودم، بعد از کلی دارو و آندوسکوپی و... فقط از طب ایرانی نتیجه گرفتم، البته باکتری و عفونت نداشتم، شما هم اگر میتونی امتحان کن، البته باید پیش پزشک متخصص بری، یعنی پزشکی که دوره دکترای عمومی رو گذرونده باشه و تخصص طب ایرانی گرفته باشه، اگر تهران هستی یا میتونی بری تهران حتما به مرکز طب سنتی بیمارستان شهدای تجریش یک سر بزن

من یک مدت زیاد درگیر ورم و درد معده بودم، بعد از کلی دارو و آندوسکوپی و... فقط از طب ایرانی نتیجه گر ...

ببخشید خانم میشه بگید شما دقیقا چه علائمی داشتین؟منم خیلی درگیرم

یارب نظر تو برنگردد

سلام بانو، من درد شدید داشتم، حس میکردم یک نفر معده مو محکم فشار میده، بعد غذا هم همش رفلاکس داشتم و غذا دوباره به مری و حتی دهنم برمیگشت

عسل درمانی هم برای من خیلی نتیجه داشت، صبح ناشتا و شب قبل خواب یک قاشق عسل خالص و اصل میخوردم، ولی چون عسل یک ماده آلرژی زاست من به کسی توصیه نمیکنم، شما اگر مشکلی نداری یک ماه امتحان کن، در مجموع باید بری طبعتو درمان کنی، چون اغلب مشکلات گوارشی بخاطر سردی هست

سلام بانو، من درد شدید داشتم، حس میکردم یک نفر معده مو محکم فشار میده، بعد غذا هم همش رفلاکس داشتم و ...

الان دیگه خداروشکر مشکلی ندارین؟منظورم اینه کامل خوب شدین؟

یارب نظر تو برنگردد
الان دیگه خداروشکر مشکلی ندارین؟منظورم اینه کامل خوب شدین؟

آره عزیزم، خداروشکر ۹۰ درصد خوب شدم، درد که اصلا ندارم فقط یک موقعهایی که واقعا ناپرهیزی میکنم احساس سنگینی و گاهی رفلاکس دارم که طبیعیه

آره عزیزم، خداروشکر ۹۰ درصد خوب شدم، درد که اصلا ندارم فقط یک موقعهایی که واقعا ناپرهیزی میکنم احساس ...

خداروشکر .منم واقعا اذیتم باید حتما پیگری کنم

یارب نظر تو برنگردد
2706