2737
2734
عنوان

من به این دختر بی ادب چی بگم??+اسکرین

3038 بازدید | 57 پست

سلام دوستان خوبید؟منو این دختره ی بی فرهنگ که هرچی به من گفته ده برابر بدتر خودشه باهم دیگه تو ارایشگاه اشنا شدیم بعد من و دوستام اون موقع باهم دیگه میرفتیم میتینگ(گشت و گذار دوستانه که هم دختر میشه هم پسر ...بعضی وقتا میریم صبحانه بعضی وقتا کوه و اینا)از دهنم پرید اینو بهش گفتم اونم دست برنداشت و گفت تورو خدا رفتنی به منم بگو که منو دوس پسرمم بیایم از اونجایی هم که گروهمون قوانین خاصی نداشت منم گفتم باشه به شمام میگیم خلاصه اینارو اوردم تو گروه خودمون باهم میرفتیم گردش و ورزش و اینا این دوس پسرش به من تیکه مینداخت و هزار چیزه دیگه میگفت ولی این به من اخم و تَخم میکرد خلاصه که یه گروه تله هم داشتیم که مخصوص همین میتینگمون بود همه هم شمارهی همدیگرو داشتن بعد دیدم از میلاد هی برام پی ام میومد که تو بیا با من دوس شو نمیدونم عاشقتم و از این حرفا منم میگفتم میلاد میدونی سیما سخت گیره بفهمه بد میشه و به امام زمان قسم تاحالا هر حرفی زدم فقط دربارهی این بود که دست از سرم ورداره حتی یه کلمه هم بهش رو ندادم خلاصه ۱ ماهه که این موضوع بود دیروز دیدم یه نفر منو فالو کرد منم بک دادم بعد دیدم تومد تو دایرکت هر چی از دهنش در اومد گفت منم گفتم نمیشناسمت چرا اینطوری حرف میزنی دیدم که بعله سیما خانومه به قران انگار سطل اب یخ ریختن سرم ....هرچی گفتم به خدا میلاد به من گیر داده اصن نمیفهمید با اینکه مطمینم میدونه  خودش قضیه از چه قراره اینم اخرین پی ام هاشه تورخدا یه چیز بگین بنویسم مگر نه سکته میکنم با میلادم نمیخوام حرف بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیامای اولشم میزاشتی میخوندیم خو

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2731
2738

تو چرا گفتی سیما بفهمه ناراحت میشه؟ باید میگفتی نه من از تو بدم میاد مزاحمم نشو و این حرفا

سیما بفهمه ناراحت میشه یعنی من اوکیم با تو ولی نگران فهمیدن سیما هستم. منظورتو بد رسوندی به پسره

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706