2726

قاب گوشی میخوام سفارش بدم ولی چیزی پسند نمیکنم

شما عکس خوشکل با محتوای محرم دارید 

هم برای خودم میخوام هم همسرم

حالا نمیدونم دو تاش مثل هم باشه یا متفاوت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قاب گوشی مخصوص محرم😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728

حالا اونقدر هم لازم نیست ها...میتونین یه قاب سیاه بگیرین دیگه شب های قدر و شب شهادت امیرالمومینی و..اینا دیگه تو دردسر نیفتین حداقل😕

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...

چه کار جالبی میکنید😍😍😍😍

منم احتمالا اینکارو بکنم

تا پارسال که فقط تصویر زمینه گوشی و آهنگ زنگمو محرمی کردم

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

این عکسی که پارسال مد شده بود چطوره؟ اونی نوشته بود قصه ما به سر رسید

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
چه کار جالبی میکنید😍😍😍😍 منم احتمالا اینکارو بکنم تا پارسال که فقط تصویر زمینه گوشی و آهنگ زنگم ...

فدات گلم

شما کانال فروش قاب سراغ داری 

کانالی ک دارم عکسهاش تکراریه میگه خودت عکس بده منم چیز خوبی پیدا نکردم

فدات گلم شما کانال فروش قاب سراغ داری  کانالی ک دارم عکسهاش تکراریه میگه خودت عکس بده منم چیز ...

نه والا سراغ ندارم. الان که شما گفتی رفتم تو گوگل سرچ کردم. اگه عکس خیلی خوبی دیدم براتون میذارم

2706