2703
2553

من اکستنشن دارم راضیه راضیم از دردسر ریمل زدن خلاص شدم مژه های خودمم اصلا اسیب ندیده الان تقریبا دو ساله دارم ولی شنیدم کاشت اسیب میزنه اکستنشن بهتره

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
من اکستنشن دارم راضیه راضیم از دردسر ریمل زدن خلاص شدم مژه های خودمم اصلا اسیب ندیده الان تقریبا دو ...

منم خیلی دوست دارم انجام بدم شما  چقد هزینه کردی؟بعد اینکه من خیلی میشورم صورتمو اون و بزارم نمیتونم؟

میتونین گلدوزیامو توی این پیج ببینین@gol__kook

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاااااا اینکارو نکن حیف هزینه ک بابتش بدی من چندسال پیش بخاطر کم پشت بودن مژه هام اینکارو کردم بقدری پشیمون شدم ک هر روز میگفتم عجب غلطی کردم همون کم پشت بودنشونم دوس دارم فقط مژه هام برگرده ب سابق..

چون کاشت باعث شد مدام برم ترمیم ومژه های خودمم ب باد رفت کاشتمم خیلی ماندگار نبود اینقدر حرص خوردم رسیدگی کردم تا بالاخره مژه هام پرشد و برگشت ب سابق اما چ فایده درهم شکننده رشد کردن

بااینکه من مراقبتهای بعدکاشتم دقیق بود اما بینهایت پشیمون شدم

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2720
منم خیلی دوست دارم انجام بدم شما  چقد هزینه کردی؟بعد اینکه من خیلی میشورم صورتمو اون و بزارم نم ...

فکر کنم دوسال پیش حدود ۳۰۰ اکستنشن اولیه الان هر ماه ۲۰۰ برای ترمیم میدم مال من والیوم سه بعدیه . معمولیش ترمیمش ۱۵۰ باید باشه فکر کنم . فقط ۲۴ ساعت اول اب نزن بعد از اون وقتی شستی صورتتو حتما با دستمال خشک کن و با فرچه مخصوصش شونه کن . استخر هم بری دوامش کم میشه 

منم خیلی دوست دارم انجام بدم شما  چقد هزینه کردی؟بعد اینکه من خیلی میشورم صورتمو اون و بزارم نم ...

اگر اینکارو کنی شستشو صورتت باید کمتر باشه بخصوص حموم میری نباید مستقیم صورتتو زیردوش بگیری خیلی خیلی مکافات داره اما بنظرم ب مژه های خودت برس پرپشتشون کن خیلی بهتر  وطبیعی تره 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
اصلاااااا اینکارو نکن حیف هزینه ک بابتش بدی من چندسال پیش بخاطر کم پشت بودن مژه هام اینکارو کردم بقد ...

کاشت بود مژه هاتون یا اکستنشن؟

2714
من دو ماهه دارم خیلی راضی ام اکستنشن والیوم میگن بهش اصلا حس نمیکنم چیزی رو مژه هامه و ریزشم ندیدم د ...

چقد زیااااد  اینجا انجام میدن 200 ماهی 70

فکر کنم دوسال پیش حدود ۳۰۰ اکستنشن اولیه الان هر ماه ۲۰۰ برای ترمیم میدم مال من والیوم سه بعدیه . مع ...

آرایشگر من که واسه دوستامم انجام داده و راضی بود 200 میگیره ماهی 70 هم ترمیم

آرایشگر من که واسه دوستامم انجام داده و راضی بود 200 میگیره ماهی 70 هم ترمیم

تهران ؟ مال من ترمیم کلاسیک رو ۱۵۰ میگیره والیوم رو ۲۰۰ .

من اکستنشن داشتم 

مژه هام اونقد ریخت خیلی بده

بعد یه مدت به فکر افتادم مژه هم مثل اولش بشه حداقل،

تقویت مژه سریتا زدم معجزه کرد بخداااا انگار پلک مصنوعی گذاشتم همه هم ازم میپرسن میگم مژه ام درس شده لو نمیدم چیکار کردم

اگر اینکارو کنی شستشو صورتت باید کمتر باشه بخصوص حموم میری نباید مستقیم صورتتو زیردوش بگیری خیلی خیل ...

کاملا موافقم 

من تا قشنگ صورتمو نشورم دلم راضی نمیشه 

استخرم باید برم 

تو حمومم دوست دارم زیاد بمونم وریلکس کنم

من یه ماه اکستنشن کردم خوب بود فقط محروم از اب واب بازی بودم به خاطر همین بی خیالش شدم

2706