2733
2739
عنوان

نماز قضا

171 بازدید | 20 پست

سلام خواهر میشه نیت نماز قضا رو بهم بکید 

بگم نم

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

مثلا سه رکعت نماز قضای معرب میخوانم قربه الی الله

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لازم نیست چیزی به زبان بگید.همین که میدونید نماز قضا میخونید کافیه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اخرش قربتن اله الله بگم یا 

واجبن قربتن اله الله

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
مثلا سه رکعت نماز قضای معرب میخوانم قربه الی الله

البته اصلا نیازی نیست حتما زبانا بگید . همینکه از فکرتون بگذره هم اسمش نیته

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
اخرش قربتن اله الله بگم یا  واجبن قربتن اله الله

لازم نیست چیزی گفته بشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
@بانوی_بی_نشان   عزیزم بفرمایید

ممنون عزیزم

نیت نماز واجب چطور 

نماز اول وقت نیتش چطوره

نیت نماز قضا کنید مثلا ۳ رکعت نماز مغرب،،به نیت  قضا میخوانم ،،قربه الی الله

نیت نماز اول وقت چطوره

نماز اول وقت نیتش چطوره

هر عمل عبادی،همین که شما در ذهنتون بدونید چه کاری رو انجام میدید برای رضای خدا میشه نیت.

2706