2737
2734
عنوان

رژیم

76 بازدید | 8 پست

سلام دوستان پسرم شیر خودم رو میخوره الان شش ماهش تموم شده و غذای کمکی هم میخوره میخوام رژیم بگیرم . دوستان اگه تجربه ای دارید تو این زمینه و رژیمی رو میشناسید که باعث کاهش شیر نشه و مناسب باشه رو معرفی کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دمنوش آویشن روزانه. هم شکم رو لاغر میکنه، هم شیر رو صاف میکنه، هم برای پوست خوبه. رژیم غذایی هم باید بری پیش کارشناس تغذیه تا اصولی باشه و شیرت کم نشه. ولی الان که شیر میدی اگر لبنیات و غذای کم چرب بخوری، برنج و ماکارونی خیلی خیلی کم بخوری و بیشتر میوه بخوری و تا جایی که میتونی شیر بدی، خیلی خوب کم میکنی. 

تو شیر دهی اصلا نمیشه قطعا سر شیرتون تاثیر میذاره من سر پسرم ی روز روزه گرفتم تا سه روز بعدش شیرم خی ...

من موقع زایمانم خیلی خوب کم کرده بودم شکمم تخت تخت ولی بعد با پرخوری دوباره بهم ریختم اگه رعایت نکنم برمیگردم به وزن بارداریم خیلی نگرانم دنبال راهی بودم که ۵ تا ۶ کیلو راحت کم کنم 

2738

رژیم خودسرنگیرهم عوارض داره هم اینکه شیرت کم میشه من ازدوره های خانم ساداتیان استفاده کردم کارشون عالیه وررش درمنزل و تغذیه بدون گرسنگی ومحدودیت مطابق باشیرت 

من دوماهه 9کیلوکم کردم باهاشون البته  من پسدم شیرخودم نمیدادم 

ایدی تل گرلمشون واسه مشاوره PPPPP_e@